Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Korkuyorum yapmak istemiyorum beklesemmi diyorum ağrılarımda geçti şuan hiç bişeyim yok
Korkacak birsey yok kuzum sonuc neyse o cikiyor ben test yapinca regliyi daha rahat bekliyorum ama test yapmadan cok umutlaniyorum regli olunca bir sure kendime gelemiyorum en azindan yoksa kafan rahat oluyor regli gecikmeden geliyor varsada ayaklar yere basmaz iki gun sokla gezersin evde

Ayseee1987 canimm ben regl oldum bugun, haber ver mutlaka demistin. Bidaki ay insallah..
hus3545 hamileysen beni etikletlermisin kuzu sirf senin icin giriyorum, bu ay cok girmeyip akisina birakicam
Nedennn hamile değilsinnn bana çok büyük umut olacaktın, ama İlk ay olmuyormuş genelde 2. Ay daha etkili diye okudum yorumlarda. Sen jeli kullanmaya devam edecekmsin canım?

Ayseee1987 canimm ben regl oldum bugun, haber ver mutlaka demistin. Bidaki ay insallah..
hus3545 hamileysen beni etikletlermisin kuzu sirf senin icin giriyorum, bu ay cok girmeyip akisina birakicam
Canımm kıyamam sanaaaa Allahım bidahaki aya nasip etsin inşallah etiketlerim canım çok teşekkür ederim Allahım hepimize bebiş versin inşallah bende hala gelen giden yok ağrımda yok inşallah vardır bebikim

Öncesinde çok yaptım çok ağladım negatif olunca kendimi geçiştiriyorum işte bi umut ne bileyim çok insan duydum çevremde akrabalardan o yüzden çok ağladım 10 ay sürede bu kez beklemek istedim şurda 2 gün daha bekleyeyim dedim zaten bugün gelmesi gerekiyordu gelmezse hiç zaten pazartesi doktora gitçem ama testi yapcam hafta sonu

Evet cevre cok etkiliyor benle beraber hamile olan eltim dogurdu gecen hafta bende simdi 8 aylik olacakti dogumum yaklasmisti arada aklima geliyor hic bir yere sigamiyor agliyorum hersey allahtan cok takmiyorum artik sesiz sedasiz aglayip susuyorum ama neden olmadi bu ay hamile degilim demiyorum vardir zamani saglikli versin rabbimde zamani gec olsun yeterki

Azze gibi sende yap ciksin su iki cizgi de bu gece uyuyama emi hadi yap zati bat gunun

Dışarda kimseye içimi açamıyorum kimse anlamıyor gibi geliyor ama burada hepiniz beni anlıyorsunuz o yüzden biri regl gecikince hamile mi diye heyecan yapıyorum
Ben azze hamileyim deyince bagirarak agladim kizim korktu anne ne oldu diye heyecan yaptim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…