Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum onu da düşündüm ama devlet hastanesinde yer bulamıyorum ki nasıl yaptırcam testleri Bi de Bi kere öyle denedim devlet de ki doktor bana bunun için mi geldin kime muayane olduysan ona yaptır testini dedi yapmadı
infertiliteyle ilgilenmiyolar ki ilgilenseler ona gidersin herhalde. Nefret ediyorum böyle doktorlardan. Ben de gardımı alıp gitmiştim bir şey derse kavga edicem diye, Allahtan hiçbir şey demedi hemen yapalım deyip sekretere yönlendirdi.

ah kuzucumm canım iyiyim stresliyim heyecanlıyım umutluyum mutsuzum hepsiyim :d değişik karışık duygular ağrılarım geçti bugün adet günüm normalde ben hafta sonunu bekleyeyim diyorum :) inşallah vardır kuzum çok teşekkür ederim canım benim

Hayırlısı be kuzum inşallah olur valla kimyasaldan sonra rahim temizleniyormus ve ihtimal artıyormuş bu beni sevindiriyor. Bugün 6.gun bitişinde ovu testlerine başlıcam inşallah
Canım sen bu ay büyük ihtimalle hamile kalırsın veya bir dahaki ay kimyasaldan sonra genelde hemen oluyor

Bugün regl nin 6.günü dün regl bitti. Bi bakayım dedim bu şekilde çıktı ovulasyon bu pko öyle Bi şey ki çok silik olması gerekirken Bi güne pik olacak gibi çıktı canlısı fotoraf dan Bi tık daha koyu çok yordu kızlar beni bu süreç ya

Eklentiler

• _20200806_155757.JPG
    79,5 KB · Görüntüleme: 24
Canim sen yinede değerlendir adet bitimi hamile kalan çok var ümidini kaybetme. ..bak bende de pco var ama adet bitti ertesi gün ovuslayon testi yaptim çok çok silik çıktı. .belkide sen yumurtlucaksindir...hep mi boyle adetten sonraki gün koyu oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…