Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Azze imzanı sevsinler cok şaşkınım bir bakayım diye girdim topiğe ve imzanı gördüm ve coook mutlu oldumm cnımmm Allah sağlıkla ilerlesin inşallah

Canım benim bildiğim çok sıcak iyi gelmiyor

Hadi ya :)) bu işi hiç bilmiyorum anlamış oldum:)

canim kaplicaya gidersen eger hamile olup olmadigini ogrende git eger bebek varsa dusuk yapabilirsin gebelikde kaplicalar yasak

Canim ben batim gectikten bir kac gun sonra sanirim lekem gelmisti ped yarisi batmisti acik kahve rengiydi oncesini bilmiyorum gecen yil ekim kasim ayinda dedigin pembe pecetede gordum bat bir hafta kala ama iki ay hamile degildim sonraki ay kalmistim hamile ins yerlesmedir seninki

Canım test yaptın mi

Aminn insallah abla insallah

Kızlar daha adetime 11 gün var test yapmalımıyım sizce test aldım yine meraktan
En iyisi sen ilişkiye gir ve 1 saat sonra test yap bak bakim tutmuş mu tutmamış mı
Şaka yapıyorsun canım değilmi ? Hele idrar testinde Varsa çıkması yüzde 1 bile değildir.
Bekleeee geçecektir 11 gün. Sanırım benimde 11 gün kaldı, bat 16 ağustos..
İnşallah hepimiz hamileyiz

Kuzum ben hiç yerleşme kanamasını bilmiyom sadece adet olacağım gün bir damla tuvaletimden sonra açık kahve damla gelmişti daha hamile olduğumu bilmiyodum öyle olmuştu. Ama yerleşme kanamasını hiç bilmiyom

Canım altı aydır her gün aksatmadan folik asit alıyorum içinde B12 var sanıyorum ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…