Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 205 cıkmıs sonucum 1 temmuzda düşük uapmıstım sıfırlanmaz demiştiniz ama bu kadar yüksek cıkarmıki gerci cuma bakıcam tekrar belli olur

Hee çok şükür kuzum duruyo benimle minnoş 🙏 evet hatırladım şimdi seni. Ben bir önceki kürtajda konuştuk sanmıştım. Sen araştırmalarını yaptırdın mı pıhtılaşma için falan
Şok oldum bende bişey oldu sandım iyi sevindim☺️

Kızlar 205 cıkmıs sonucum 1 temmuzda düşük uapmıstım sıfırlanmaz demiştiniz ama bu kadar yüksek cıkarmıki gerci cuma bakıcam tekrar belli olur
Tekrar gebelik olabilir canim sana dr korunma vermemismiydi bir regli falan hic regli gormeden gelik yasadiniz sanirim

Tekrar gebelik olabilir canim sana dr korunma vermemismiydi bir regli falan hic regli gormeden gelik yasadiniz sanirim
Canım bişey demediler deselerde yapmazdım☺️ Düşük yaptıgımda doktora gittim tertemiz dedi hatta yumurtan bile var hamile bile kalabişirsin dedi

Kızlar iğnenin 13. günü negatif görüp sonradan pozitif çıkan var mı aranızda?

Bugün yine aynı saatte ovuslasyon yaptım t çizgisi c ye göre koyu çıkıyor ilk o belirginleşiyor 🙄

Eklentiler

• EC5D7B0B-A38B-4F66-AD15-FBDAE718B6CA.jpeg
    EC5D7B0B-A38B-4F66-AD15-FBDAE718B6CA.jpeg
    30,7 KB · Görüntüleme: 56
Kizlar merhaba.. bisey soracam size benim bat 3 agustos ve az once ateşimi ölçtüm 37nin ustunde çıkıyor hep bu hamilelik belirtisi olabilir mi

Kizlar merhaba.. bisey soracam size benim bat 3 agustos ve az once ateşimi ölçtüm 37nin ustunde çıkıyor hep bu hamilelik belirtisi olabilir mi
Bat gunu dusmezse iyi ama sadece ates hamilelik belirtisi degil canim ben 3 aydir vucud isisida deniyorum regli gunu 03 derece duyor regli gelecegini anliyorum

Bat gunu dusmezse iyi ama sadece ates hamilelik belirtisi degil canim ben 3 aydir vucud isisida deniyorum regli gunu 03 derece duyor regli gelecegini anliyorum
Anladım canim ama ilk defa öyle oldu

X