Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın yarın kan vereyim bayram a kafam rahat gideyim diyorum yumurtlama nın 12. Günü olacak yarın. Gebelik testim negatif ne dersiniz test negatif olduğu için hiç gitmeyim mi yoksa gidip kan vereyim kafam rahat mı memlekete döneyim. Tabi bugün regl olmazsam

adetin ne zaman gelecek canım

Persembe musaitsen persembe ver canm iki gun daha bekle bnde oyle yapacagm belki degwrin artar

On gunde olmazsa tekrar bi dr görünün
Ağustos un 7 sine randevu aldım işte bayram dan sonra bayram da regl olursam hormon tahlili veremem küçük Bi ilçeye gidecem ama olmadı öbür ay veririm kan artık hormon için ya olsa silik de olsa, bi çizgi çıkar dı diyorum ama bazı arkadaşlar da geç döllenme olabilir dedi Bi umut ediyorum Bi umut etmiyorum çok karışığım gebelik yoksa tez vakitte gelse şu regl ya

Bence ver canım dedigin gibi kafan rahat olur ne olup olmadıgını bilirsin

Umarm gelmz ama bebek yoksada gelsin tez vakitte canm. Bn zaten bu ay sansa büyüdügunu gordm catlatma igne vurundum rapor hazirliyoruz univ hastanesinde koronadam smear i ozelde yaptirirken yumurtamin olduğunu gordu dr takip etmisti tedavi oncesi kendi büyüdü degerlendirdik ama olmadi galiba persembe kan verip kafam rahat olur. Zaten kurulda dosyam bekliyor asilama olacak buyuk ihtimal bayram sonu o yizden kendimi cok üzmedim hayirlisi degilmis diyelm

yaa dogrudur canım bilmiyodum. Ama esim o tarafa gidicek zaten aramaya gerek yok bugün 4.gün gecikmenin.. sonucumu bende merak ediyorum

Hcg mi baktrdın kuzumm bu arada bende bel ağrısı ve halsizlik dışında cok bir belirti hissetmiyorum yalnız değilsin

Rapor u aşılama için mi hazırlıyorsun canım?

Pko da tarlusal sonrası bazı kadınlar da 20. Gün gelmiş yani benim daha gelmemesi normal olabilir ama uzun yola gitcem kafam rahat gideyim en iyisi yarın kan vereyim kafam rahat beklerim regl yi

Rapor u aşılama için mi hazırlıyorsun canım?
Evet canm aslnda asilama yada tüp bebek icin hazirladk verdik ayin 22 sinde ama bnm ve esimin buyuk bi skntisi cikmasi sadece pcos var asilama olur diye düşünüyoruz onumuzdeki ay icinde cikar rapor arayacaklar adet oldugunda gel diye beklemedeyiz suan

Yavaş yavaş soruyorum ki bilgim olsun.. Zira benim de sonum aşılama tüp bebek gibi görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…