Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnn canım hepimize inşallah. .doktora gidicektim 5. Günü çağırmıştı ama o da bayrama denk geliyo..ne diyeyim bunda da bi Hayır vardir elbet...
canım bence doktoru ara bayrama denk geliyor de gitmek istiyosan bakalım ne dicek

çok heyecanlandım kasıklarım ağrıyo benimde sanki adet olcam gibi geliyo :KK43:
Bnmde 11gunum sabah belli belirsiz di cizgi bi kac dk sonra sanki yok oldu ama sonradan ikinci cizgiyi goren oldumu hic bilmiyorm ama dun asiri agrim vardi silikti bugun yoktu teste czgi inslalah tutunur bebegnz

Bnmde 11gunum sabah belli belirsiz di cizgi bi kac dk sonra sanki yok oldu ama sonradan ikinci cizgiyi goren oldumu hic bilmiyorm ama dun asiri agrim vardi silikti bugun yoktu teste czgi inslalah tutunur bebegnz
ben daha test yapmadım kuzum inşallah tutunuz vardır çok istiyorum 9-10 aydır istiyoruz olmuyor bakalım nolcak 10 gün var adetime daha

Ben hiç test yapmadım daha iğnenin 12. günü ama adet belirtileri yaşıyorum bu ayı hiç test yapmadan gecebilirim

Ben hiç test yapmadım daha iğnenin 12. günü ama adet belirtileri yaşıyorum bu ayı hiç test yapmadan gecebilirim
Bn persembe tekrar yapacagim test baktm czgi tekrar belirgin kan veririm yoksa adeti beklerm canm yani adet olacakmis gibi olup hamile kanlarda var bisey hissetmeyip kalanlarda nasip meselesi 🙏

Merhaba kizlar. Tecrübeli olan arkadaşlar sanırım pik oldu. Şimdi nasil değerlendirmeliyim.
Bugünü yarını ve oluyosa bir sonraki günü değerlendir kuzum. Eşine türk kahvesi ve bitter çikolata yedir ilişkiden önce. Sen de ayaklarını havaya kaldır belinin altına yastık koy kalkma ilişkifen sonra bi süre. Sonra 1-2 saat tuvalete gitme olabilifpince geç duş al vajinal duş yapma

Bn persembe tekrar yapacagim test baktm czgi tekrar belirgin kan veririm yoksa adeti beklerm canm yani adet olacakmis gibi olup hamile kanlarda var bisey hissetmeyip kalanlarda nasip meselesi 🙏
Doğru canım valla ama bir yıldan fazladır her ay şu belittim var hamile miyim bu belittim var hamile miyim diye düşünmekten psikolojimi bozdum artık hiçbir şeyi hamilelige yormak içimden gelmiyor. Nasipte varsa vardır doktor 14. gün kan testi yapalım dedi o da bayrama denk geliyor. Adetim gecikirse mecbur bayram sonrasını beklicem o zaman da silik çıkmaz varsa benimki. Kafamda acabalar dolaşmaz en azından

X