Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi akşamlar kızlar nasılsınız ❤️

Merhaba kuxum bendede polikistlik over var aynı sana dediği gibi 1 yıl kendiniz deneyin daha sonra tedavilik varsa bakıcaz dedi 1 yıl geçti klomene başladım 2 ay olmadı 2.yılım olucak 2 ay sonra soğan kürünü en fazla iki ay yapabilirsin fazlası zarar ilk 15 gün sonra 10 gün aslı polikistik over kötü bişi değil sadece hemen hamile kalamıyoruz doktorum öyle söyledi her 10 kadından 7 sinde polikistik over varmış
evet aslinda diyorum keske gitmeseydim bilmeseydim bunu dener dener dururdum ama pko deyince sanki uzun sure olmayacak diye şartlanacak kafam

Azze Azze kuzum senin nasıl gidiyor. Var mı mide bulantısı falan :)

Azze Azze kuzum senin nasıl gidiyor. Var mı mide bulantısı falan :)
çok şükür canımm. Bulantım yok insan belrti bekliyo sanki belirtsiz olunca saglıksız mı olcak diye düsünüyo. Bel agrım cok oluyo ayakta kalınca is yapınca bacaklarım agrıyo öyle . Hic söylenmek istemiyorum bunlardan tabi.
sen nasılsınn?

çok şükür canımm. Bulantım yok insan belrti bekliyo sanki belirtsiz olunca saglıksız mı olcak diye düsünüyo. Bel agrım cok oluyo ayakta kalınca is yapınca bacaklarım agrıyo öyle . Hic söylenmek istemiyorum bunlardan tabi.
sen nasılsınn?

Çok yorma kendini kuzum. Arkadaşım da senin gibiydi hiç mide bulantısı bişeyi yoktu. Sadece bel ağrısı vardı. Öyle düşünme sağlıklıdır Allahın izniyle ❤️ iyiyim bende ovülasyon testim geldi başlayacağım bir kaç gün sonra :)

Çok yorma kendini kuzum. Arkadaşım da senin gibiydi hiç mide bulantısı bişeyi yoktu. Sadece bel ağrısı vardı. Öyle düşünme sağlıklıdır Allahın izniyle ❤ iyiyim bende ovülasyon testim geldi başlayacağım bir kaç gün sonra :)
Şuan ezan okunuyo burda rabbim inşallah agustosta bebek haberini almaya nasip etsin sana mutluluktan hüngür hüngür ağla ❤
orası öyle canım ama hic rahat degilim iyi düsünmeye calısıyorum ama bi acı yasayınca diger hamilrlikte güle oynaya olunmuyomus galiba.

Şuan ezan okunuyo burda rabbim inşallah agustosta bebek haberini almaya nasip etsin sana mutluluktan hüngür hüngür ağla ❤
orası öyle canım ama hic rahat degilim iyi düsünmeye calısıyorum ama bi acı yasayınca diger hamilrlikte güle oynaya olunmuyomus galiba.

Amin inş kuzum saolasın. Öyle mutlaka ilki gibi olmuyor ama sen aklına kötüyü getirme. İyi düşün güzel düşün. Bu güzel günlerin anların tadını çıkar. En güzel günler bunlar çünkü❤️

X