Hamilelik öncesi bayılarak yiyip içtiğiniz ama hamileliğinizde tiksindiğiniz şeyler :)

Rabbim gönlüne göre versin hayırlı bir evlat olsun inşallah..Mide bulantısı çekmeyenler bence çook şanslı yaa çok zor cidden bulantı kusma..Dayanıyoz çare yok:emir_bebek:

Selam kızlar, hamileliğimin 14. haftasındayım. Bugüne kadar türk kahvesi aşığı biri olarak hamileliğimin 6. haftasından itibaren tiksinmeye başladım, Tabii ki yasak kahve ve benzeri şeyler ama ben kokusunu duyunca bile katlanamıyorum, normalde gider kutusunu açar koklarım ama şu an görmek dahi istemiyorum ve bu durum benim için çok ilginç bir durum :) bu tarz şeyler yaşayanlar var mı? Birde baklava ve çikolata delisiyimdir ama bir parça canım çekip yesem bile yerken tiksinmeye başlıyorum:anneadayı::kk77::KK12:

Sigara, soğan, yeşil soğan, tatlı.. 7. haftadan itibaren hepsinden deli gibi tiksindim, hepsinede deli olurdum, hala sigara soğandan tiksiniyorum tatlıyıda ara ara yiyorum, bende tiksindim diyenlere abartıyolar derdim ama yaşamadan bilinmiyor gerçekten :)

Ben hala yemek yapamıyorum canım Allah razı olsun eşim yapıyor, dediğin gibi soğan kokusu filan onlara da gelemiyorum zaten bakalım tam ne zaman iyileşeceğim ben de :KK43:
ben hala eve soğan almıyorum eve, yemekleride soğansız yapıyorum zaten ilk 3 ay hiç yemek yapmadım :KK43:

Bende çikolata ve tatlıyı çok severdim inanır mısınız düşüncesi bile midemi bulandırıyor:kusmuk:

ben hala eve soğan almıyorum eve, yemekleride soğansız yapıyorum zaten ilk 3 ay hiç yemek yapmadım :KK43:
ya benim de aklıma geliyor aslında soğansız yemek yapma ama en azından onun vitaminini alayım diye de bırakmak istemedim

ya benim de aklıma geliyor aslında soğansız yemek yapma ama en azından onun vitaminini alayım diye de bırakmak istemedim

bende çocuğum soğan sevmez yemez korkum var iş yerindeki yemeklerde soğan var onu mecbur yiyorum, ilk zamanlar iş yerindede yiyemiyordum, ama evde koymuyorum hala, iş yerinde aldığımda yetiyordur inşallah bebeğime

bende çocuğum soğan sevmez yemez korkum var iş yerindeki yemeklerde soğan var onu mecbur yiyorum, ilk zamanlar iş yerindede yiyemiyordum, ama evde koymuyorum hala, iş yerinde aldığımda yetiyordur inşallah bebeğime
inşaAllah canım Allah hepimizin yardımcısı olsun :dua:

Sigara, soğan, yeşil soğan, tatlı.. 7. haftadan itibaren hepsinden deli gibi tiksindim, hepsinede deli olurdum, hala sigara soğandan tiksiniyorum tatlıyıda ara ara yiyorum, bende tiksindim diyenlere abartıyolar derdim ama yaşamadan bilinmiyor gerçekten :)

Soğandan bende uzun bir süre tikaindim :) yemek yapmadım bir süre bazende zorla yaptım tiksine tiksine :) şimdi çok şükür yemek yaparken tiksinme durumum geçti gibi daha rahat yapabiliyorum :) ben çikolata hala yiyemiyorum normalde dayanamam çikolataya ama yokk tiksiniyorum aman yemeyeyim zaten hep zararıma oluyor :KK49:

X