Hamilelik öncesi bayılarak yiyip içtiğiniz ama hamileliğinizde tiksindiğiniz şeyler :)

benimki sanki hiç geçmeyecekmiş gibi kahve için diyorum bunu tabii o kadar uzak ve yabancı geliyor :))
Benim 2.ci gebeligim bu ben ilkinde de böyleydim. Hele birde mide yanması vardı ağlıyordum artık. Doğumdan ken bile vardı o yanma ta ki bebeğim doğan kadar ama o doğduktan sonra şap diye mide yanmasi geçti istahim açıldı. Bende gecmeyecekmis gibi hissediyordum ama gerçekten geçiyo :)

Benimki konunun tam tersi oldu. Nefret ettiğim iyyy yiyemem dediğim her şeyi yiyebiliyorum artık tiksinme olmadı bir şeyden Benim ki sanırım değişik... :bicak::dondurma:

İlk gebeliğimde domates ikincide turşu . Tiksinmekten görmeye bile dayanamadım

Bende yemek yemeye düşkün biriyim hele ki çikolata tatlı pasta affetmem deli gibi yerim ama şu an onlardan da çok uzaklaştım yiyemiyorum bende aynı şekilde midem hiç almayacakmış gibi o yiyecekleri:KK43:

Ben artık korkuyorum çocuk beslenmicek diye çünkü doğru düzgün hiçbişey yiyemiyorum daha doğrusu iştahım kesildi

Bende herşeyden tiksindim sürekli çıkartıyorum en çokta yumuşatıcı kokusundan nefret ediyorum çay kahve içemiyorum tatlı yiyemiyorum ekşi tuzlu daha iyi geliyo çok zor bişey su...Birde kızlar açık hava çook iyi geliyo

Benim 2.ci gebeligim bu ben ilkinde de böyleydim. Hele birde mide yanması vardı ağlıyordum artık. Doğumdan ken bile vardı o yanma ta ki bebeğim doğan kadar ama o doğduktan sonra şap diye mide yanmasi geçti istahim açıldı. Bende gecmeyecekmis gibi hissediyordum ama gerçekten geçiyo :)

mide yanması benimde üç aylık sürede hep oldu birde bende kronik gastrit var daha beterdi doktoruma söyledim şurup verdi iyi geldi. 2-3 gündür yine başladı arada sırada midem yanıyor şurup içmeye devam edeceğim :KK43:

Selam kızlar, hamileliğimin 14. haftasındayım. Bugüne kadar türk kahvesi aşığı biri olarak hamileliğimin 6. haftasından itibaren tiksinmeye başladım, Tabii ki yasak kahve ve benzeri şeyler ama ben kokusunu duyunca bile katlanamıyorum, normalde gider kutusunu açar koklarım ama şu an görmek dahi istemiyorum ve bu durum benim için çok ilginç bir durum :) bu tarz şeyler yaşayanlar var mı? Birde baklava ve çikolata delisiyimdir ama bir parça canım çekip yesem bile yerken tiksinmeye başlıyorum:anneadayı::kk77::KK12:
Canm kahveyi normlde de sevmem de mesela çikolatayı bende ilk aylarda yiyemedm ama 21.haftadan snra hergun azck yiyorm çnku canm çok istiyo:)) yani değişeblr belki sennde

Benimki konunun tam tersi oldu. Nefret ettiğim iyyy yiyemem dediğim her şeyi yiyebiliyorum artık tiksinme olmadı bir şeyden Benim ki sanırım değişik... :bicak::dondurma:
Ayy maşallah maşallah sizindr bebişinizr kavuşmanıza çok az kalmış:nazar: sağlıkla gelsin :anneadayı: bende normalde nefret ettiğim bir şeyi canım çeker mi diye çok düşünürdüm ama çekmedi :)) birde arada bir zeytin çeker gidip 4-5 tane yerim durduk yere :)

Turşu aşığı olan ve tatliyla arasi olmayan ben tursudan tiksinip deli gibi tatli yiyorum

Bende herşeyden tiksindim sürekli çıkartıyorum en çokta yumuşatıcı kokusundan nefret ediyorum çay kahve içemiyorum tatlı yiyemiyorum ekşi tuzlu daha iyi geliyo çok zor bişey su...Birde kızlar açık hava çook iyi geliyo

Çok şükür ki ben hiç çıkartmadım, tiksintim yoğundu ama ne mide bulantısı gibiydii ne de başka bişi bunu 3 aylık süreç için söylüyorum tabii :) bana da tuzlu çok iyi geliyo tatlıyı deli gibi yiyen ben bi lokma alsam midemi bulandırıyo :) kızlarımız mı olacak acaba :anneadayı: tuzlu daha çok hoşuma gidiyo, temiz hava çok önemli gerçekten rahatlatıyor

Selam kızlar, hamileliğimin 14. haftasındayım. Bugüne kadar türk kahvesi aşığı biri olarak hamileliğimin 6. haftasından itibaren tiksinmeye başladım, Tabii ki yasak kahve ve benzeri şeyler ama ben kokusunu duyunca bile katlanamıyorum, normalde gider kutusunu açar koklarım ama şu an görmek dahi istemiyorum ve bu durum benim için çok ilginç bir durum :) bu tarz şeyler yaşayanlar var mı? Birde baklava ve çikolata delisiyimdir ama bir parça canım çekip yesem bile yerken tiksinmeye başlıyorum:anneadayı::kk77::KK12:
Ben süt mısır çok severdim şuan görmek bile istemiyorum

Canm kahveyi normlde de sevmem de mesela çikolatayı bende ilk aylarda yiyemedm ama 21.haftadan snra hergun azck yiyorm çnku canm çok istiyo:)) yani değişeblr belki sennde[/QUOTE

Deli gibi nutella yiyen ben yüzüne bakmıyorum şimdi :)) belkide değişir merakla bekliyorum gelecek günleri neler olacak diye :anne:

Ben artık korkuyorum çocuk beslenmicek diye çünkü doğru düzgün hiçbişey yiyemiyorum daha doğrusu iştahım kesildi
Açıkçası bazı şeyleri bende zorla yiyorum sırf bebek vitaminini alsın diye, yemek yerken bir anda tıkanıyorum sevdiğim bişi olsa bile tıka basa yemiş gibi hissediyorum geri kalanını bazen zorla yiyorum

X