Hamilelik olasılığı?

psikolojiktir o bende sürekli kendimi dinliyorum midem mi bulanıyo diye sürekli göğüslerimi kontrol ediyorum bozuldu psikolojim

psikolojiktir o bende sürekli kendimi dinliyorum midem mi bulanıyo diye sürekli göğüslerimi kontrol ediyorum bozuldu psikolojim

mide bulantısı baş dönmesi vesaire 2.ayda başlar. Diyorumya göğüslerin acımıyosa yada benım gbi süreklı ıdrarın varmış gbi hssetmıyosan bişeciğin yoktur :))

yahu kızlar. mide bulantıları adet 2 hafta sonra geçince başlıyor. ilk günden kimsenin midesi bulanmıyor. inanın psikolojik. b hcg hormonu salgılandıkça mide bulantısı artıyor o da genelde dediğim gibi adetten 10 gün sonra falan başlıyor. ayrıca göğüsler adet öncesi de acır. ben ayırt edemedim. her ay acıyordu. hamile kaldığımda da bir şey değişmedi. yani bir belirti değil.

mide bulantısı baş dönmesi vesaire 2.ayda başlar. Diyorumya göğüslerin acımıyosa yada benım gbi süreklı ıdrarın varmış gbi hssetmıyosan bişeciğin yoktur :))

yengem 2 aylık hamile o 1 aydır midem bulanıyo halsizim diyodu ondan yola çıkarak söyledim. göğüslerimde büyüme ya da acıma yok netten test alıp öyle içimi rahatlatayım bide yoksa halim hal değil bidaha tövbe allahım aldım boyumun ölçüsü

peki halsizlik yorgunluk? sürekli soruyoruz kusura bakma ama gözümüz korktu

benım mıde bulantısı gbi bi şikayetım yok valla sık idrara cıkmaktan şikayetçym :) belkide üşütmüşümdür kim blirr ama göğüslermn uçlarındaki değişikliğe bsey dıyemıyorum işte kafam cok krısık ya

yavrum sende boşalma olmadıysa cok zor bır ıhtımal ınsan stresten herseyı buluyo kendınde bız stresten yalancı gebelık yasıyoz yakında karnımızda sıser ey allahm ya :) bak ikinci seferde yapılan ilişkide gelen zevk suyu tehlıkelıdır. yanı erkek arkadasın bı kere dısarı bosalp ıkıncıde gene surtunurse o ıcerde kalan spermler zevk suyuyla ulasr sana. kı cok zor senınkıı. bak benım durumum senden daha ımkansz korkuyorum ama sanada akıl verıyorum ben ıyce delırdm . yanı korkma bseyn yok bol bol bıtkı cayı ıc adetın gelır..

ben boşalmadım boşalamıyorum ben öyle bi sorunum var :26:

ben boşalmadım boşalamıyorum ben öyle bi sorunum var :26:

ya sende boşalma olmadı derken durumunda dıyorum yani erkek arkadasında olan boşalmayı kastettim. Kadının orgazm olup olmamasının gebelik üzerinde zaten bi etkisi yok.. Sen beni dinle. Aktardan biberiye ve papatya al. bir güzel cay yap bi kaç gün iç bak nasıl şakır şakır adet olcan. bende korktum stres yaparım adetım gecıkır dıe dayandım bırkı cayına hemencık olmuştum.

ha yok o boşalmadı pardon zaten düzensiz benim adetim polikistik over var bende gecikmesi anormal değil aslında ama bu olay olunca korktum

ha yok o boşalmadı pardon zaten düzensiz benim adetim polikistik over var bende gecikmesi anormal değil aslında ama bu olay olunca korktum

Kızz Allah iyliğini versin senin :) polikistik over hastaları hemen hamıle kalamazkii baya uğraşmaları lazım sende baya ugrasırsan olurr :) kız korkma bak yok sende bişe garanti veriyorum sana dediğimi yap bitki çayı iç. Sen kaç yaşındasın

26 yaşındayım. peki son bişi sorcam ben 4-5 aydır 40-45 günde bi hasta oluyodum yani bi nevi düzenli gibiydi yinede olmaz di mi

26 yaşındayım. peki son bişi sorcam ben 4-5 aydır 40-45 günde bi hasta oluyodum yani bi nevi düzenli gibiydi yinede olmaz di mi

yavru normalı zaten 28 gundebırdır. Olmaz senın düzensizliğin var ki yumurtlama donemlerınde aksar senın o yuzden hamıle kalman cok zor. stres yapma dedğimi yap bitki çayı iç bak nasıl adet olacaksın. bendende buyukmuşşsn kız ben 20 yasndaym :)) tatlım korkmana gerek yok hamile falan değilsin. bende değilim de bakma işte kuruntu :)

sen değilsin çamaşırla olmaz zaten ama bende milyonda birde olsa var bi ihtimal inş yoktur bişi :/

sen değilsin çamaşırla olmaz zaten ama bende milyonda birde olsa var bi ihtimal inş yoktur bişi :/

Canım sen dediğimi yap bak dınle beni. Sakin ol kendini dinlemeyi bırak kendını rahatlatacak seyler yap. sıcak bı dus al bıtkı cayı ıc gelır adetın. olmazsa da eczaneden al bıtane tarlusal ıc 1 hfta ol adetını.

ihtimal yok diyosun kafamı rahatlatcam olmadı farlutal alırım artık

ben bugün adet oldum çok şükür artık panik falan yapmam bi dahada böyle bişey yapmam cümleten geçmiş olsun looresima canım sen hamile kalırsan ben seni meryem ana ilan ederim çamaşırla olur mu öyle ya korkma korkma :)

tabi rahatladın ya geçersin dalganı :) Yaa su gbi bişe akıyo benden bıldıgın su yani. bide süreklı ıdrarım var gibi hissediyorum karnmda agrıyo :2: yarın üniversiteye baslayacagım sehre gıdecem ben bu takıntıyla orda kafayı yerım nasl rahatlatcam ıcımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…