Hamilelik olasılığı?

hastaneye git kadın doğuma nasıl olsa kimse tanımıyo be olsam öyle yapardım bende adetim bitince test yapcam neme lazım diye

hastaneye git kadın doğuma nasıl olsa kimse tanımıyo be olsam öyle yapardım bende adetim bitince test yapcam neme lazım diye

kımse tanımıyor ama orda yaptırdıgım testlerde her hastanede cıkacak hemde bekarım yanii olmaz o riske atamam kendimi doktora gdecegım ama normal enfeskyon varmı dıe baktrcam bde kan testı yaptrmadan soracam doktora ultrasnda falabn bakar ınsallah baska bı rahatszlıgm vardr gebelk falan degldrr

heryerde çıktığını bilmiyodum ama korkmanda çok yersiz çamaşırdan çoook zor ihtimal benimki daha korkutucu geldi şuan

yok artık, tamamen boşuna evham yapıyorsun hamile değilsin.
Fakat bir sonraki sefer daha dikkatli ol olur mu
Bir de sevgilinle bunları yaşaman ayrılırsanız seni çok üzebilir, okuyoruz forumda örneklerini

peki halsizlik yorgunluk? sürekli soruyoruz kusura bakma ama gözümüz korktu

benim halsizliğim 6. haftada başladı. adet geçtikten ve testim pozitif çıktıktan iki hafta sonra yani. ilk başlarda ben anlamadım. zaten hormonlar artmadan öyle belirti yaşanmaz. daha öncesinde her ay aynı belirtileri yaşıyordum ama psikolojikmiş. hamile olduğum ay hiçbir şey yaşamadım. sadece yerleşme kanamam oldu. kahverengi lekelenmem oldu o da 2 gün sürdü. sonra kesildi. hamile olsanız testte kesin çıkardı.

ne bılıyım ya şu su akıntısına takıldım ben bıde sureklı ıdrar hıssı var. afedersnz yapyorm gene var gbı hssedyorm ne bılıyım pskolojı işte laf gecıremıyorm kendımı yıprattım ıyıcee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…