hamilelik olabilirmi kizlar

Kizlar ben bu ay hamilelikle ilgili hic konusmucam yumurtlama falan takip etmicem ayaklari dkip bir saat beklemicem kendimde belirti aramicam kendimi dinlwmicwm biz kendi kwndimizin psikolojisini bozuypruz o yuzden olmuyor
Cok dogru aslinda bana doktorum da demisti kafanda hic bisey olmasin diye ama ben pek beceremiyorum onu ya :KK43:

Arkadaslar benim adetime 6 gun kaldi test yapmiyorum erken dha belli olmazsa uzulurum dye 6 gundur flan goguslerim sisti uclari sisti buyudu elleyonce burusarak iniyor ucu koyulasti ve yumusacik hassaz oldu adet agrisi gbi agri basladi vee 20 lik disim sisti cok agriyor boyle belirtiler yasayipta hamilenolan varmo arkadaslar tanidiklarinizda flan
vallahi canım seni umutlandırmak istemem ama aynı yazdıkların benımde başima geldı 20 llik diş dahiill su an 8 haftalık hamileyim :) ve sıze ciddi bir tavsiyem varrr aslaaa kendı vücüdünüzü dinlemeyin vee bebek fikrine alıştırmayın cunku sız hamıle kalmak ıstedıkce beynınız sıze oyun oynuyo bırakın akısına ınan bole ulasıcaksınız bebışlerinize cunku ılk cocugumda herseyden vazgectıgım ay dan sonra hamıle oldugumu ogrendım dilerim hepiniz bi gün beşleriniz olur....

vallahi canım seni umutlandırmak istemem ama aynı yazdıkların benımde başima geldı 20 llik diş dahiill su an 8 haftalık hamileyim :) ve sıze ciddi bir tavsiyem varrr aslaaa kendı vücüdünüzü dinlemeyin vee bebek fikrine alıştırmayın cunku sız hamıle kalmak ıstedıkce beynınız sıze oyun oynuyo bırakın akısına ınan bole ulasıcaksınız bebışlerinize cunku ılk cocugumda herseyden vazgectıgım ay dan sonra hamıle oldugumu ogrendım dilerim hepiniz bi gün beşleriniz olur....
uzmanların en buyuk tavsıyesıdır bebek odaklı ılıskıye gırmeyın derler ama bız bayanlar maalesef bunu beceremıyoruz,su an oyle bır dusuncem yok amaa derdınıze ortak olmak ıstedımm

vallanım seni umutlandırmak istemem ama aynı yazdıkların benımde başima geldı 20 llik diş dahiill su an 8 haftalık hamileyim :) ve sıze ciddi bir tavsiyem varrr aslaaa kendı vücüdünüzü dinlemeyin vee bebek fikrine alıştırmayın cunku sız hamıle kalmak ıstedıkce beynınız sıze oyun oynuyo bırakın akısına ınan bole ulasıcaksınız bebışlerinize cunku ılk cocugumda herseyden vazgectıgım ay dan sonra hamıle oldugumu ogrendım dilerim hepiniz bi gün beşleriniz olur....
Cnm zaten adet oldum ama artik kendmi dinlemicem bu konuya da fazla girmicem yumurtlamada takip etmicem dusunmucem olursanolur eskiden kadinlar yumurtlamami bliyolarmis dha 2 ay olmadi benim acayip stres yaptim sanki bir yildir olmuyo gbi uzuldum flan ama bu ay kafama takmicam

X