hamilelik olabilirmi kizlar

Onceki gebeligimde bi kac saat sonra boyle cok cok silik nerdeyse gozukmuyo du oyle cikmisti tabi malesef o da düşükle sonuslandi.cok istiyorum Rabbim hayirlisiyla nasip etsin insallah bana ve tüm isteyenlere

Onceki gebeligimde bi kac saat sonra boyle cok cok silik nerdeyse gozukmuyo du oyle cikmisti tabi malesef o da düşükle sonuslandi.cok istiyorum Rabbim hayirlisiyla nasip etsin insallah bana ve tüm isteyenlere
Cok uzuldum cnm ama kismet iste insallah bidahaki sefere guzel haberler weririsin cok zor oldugunu en iyi bilenlerdenim :KK43: rabbim sabir wersin

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Çocuk düşünüyoruz 2 aydır. Pazar gunu adet olmam lazımdı. Açık kahverengi(1 yemek kaşıgı miktarı) bi akıntı geldi. Üzüldüm dedim adet oluyorum yine. Ama sonra kesildi. Ogunden buzamana kadar ne gelen var ne giden. Arada bi çok az sarı akıntı geliyo. 3 gun oldu kan gormedim. Kasıklarımda batma var, ozellikle ayaga kalktıgımda, bir de gogus uclarım sızlıyo. Hamile olabilir miyim. Testi nezaman yapayım. Biraz daha mı bekleyeyim :110:

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Çocuk düşünüyoruz 2 aydır. Pazar gunu adet olmam lazımdı. Açık kahverengi(1 yemek kaşıgı miktarı) bi akıntı geldi. Üzüldüm dedim adet oluyorum yine. Ama sonra kesildi. Ogunden buzamana kadar ne gelen var ne giden. Arada bi çok az sarı akıntı geliyo. 3 gun oldu kan gormedim. Kasıklarımda batma var, ozellikle ayaga kalktıgımda, bir de gogus uclarım sızlıyo. Hamile olabilir miyim. Testi nezaman yapayım. Biraz daha mı bekleyeyim :110:
adet günün geçmiş..test yapabilirsin artık.

Yap we guzel haber wer :)

Selam hanımlar aranıza yeni katıldım attığım resimde ikinci cizgiyi gören varmı yoksa ben mi görmek istediğim için görüyorum.çok silik sanki ama bi bakarmınız.simdiden çok teşekkürler
Ben ikinci çizgiyi görüyorum canım kan testi yap kaç gündür gecikiyosun?

E="adilemir, post: 37731742, member: 141530"]çizgi var..kaç dakika içinde ikinci çizgi çıktı onu da yazar mısın .[/QUOTE]
Yarım saati gecti sonradan hafif gorunur gibi oldu ama kan testi yaptirdim bebişim yok henuz :110:

="endaim, post: 37735733, member: 628730"]Canım adet tarihin ne zaman? Benim adetten bir gün önce 2.00 çıkmıştı geç döllenme olmuş belki seninde öyledir[/QUOTE]
Adetim düzensiz canım en son 8 agustos' ta olmustum daha olmadım.kasık ve bel ağrım vardı baya o yüzden bi ihtimal yapiyim dedim.Rabbim hayırlısıyla tüm isteyenlere nasip etsin insallah tabi bana da :)

OTE="Uzgun88, post: 37732628, member: 636822"]Cok uzuldum cnmt iste insallah bidahaki sefere guzel haberler weririsin cok zor oldugunu en iyi bilenlerdenim :KK43: rabbim sabir wersin[/QUOTE]
Cok Saol canim amin insallah 3 yildir ugrasiyoruz bigun bizimde yuzumuz gülücek insallah senin varmi bebis

Merhaba ben yeni katıldım aranıza.Ben 12 haziranda hamile Olduğumu öğrendim ve 18 temmuzda doktor kontrolünde bebeğimin kalbinin durduğunu öğrendim.doktorum kesinlikle korunma hemen hamile k alabilirsin dedi.o günden itibaren reglim tekrar düzenli oldu.bu geçen ay 12 ekimde regli oldum bu ay hesabıma göre 9 kasımda olmam lagzimdi.fakat olmadı 10 kasımda 1 2 damla kahverengi akıntı geldi.bu sabah test yaptım ama idrar testi negatif kızlar bana konuyla alakali cvp verebilirsiniz.korkuyorum Dr. Gitmeye 1 senedir uğraşıyorum.stres sıkıntı iyice kasildim

X