hamilelik olabilirmi kizlar

cikolata kiz03

kocasinin prensesi
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2014
220
84
Arkadaslar benim adetime 6 gun kaldi test yapmiyorum erken dha belli olmazsa uzulurum dye 6 gundur flan goguslerim sisti uclari sisti buyudu elleyonce burusarak iniyor ucu koyulasti ve yumusacik hassaz oldu adet agrisi gbi agri basladi vee 20 lik disim sisti cok agriyor boyle belirtiler yasayipta hamilenolan varmo arkadaslar tanidiklarinizda flan

Bende deliricem adetime 4-5 gun war her ay oldugu gibi adet sancim war ama leke yok daha artik bunu beklemekten cok yoruldum :KK43:

aynı durum bendede var ben lekelenme gördüm ama daha 1 hafta var adetime sancılarım var anlamadım hastamı olcam hamilemiyim offf çıldırcam test yaptım negatif çıktı kan tahlilide hafta sonu yaptırmayı düşünüyorum

Bende cok yoruldum yani her ay bi belirti arastiriyorum ama gogusler boyle olmamisti yaa bu ay umutluydum ama adet agrisi gbi agri basladii

Canım ben hamileyim ama hala göğüs uclarım koyulaşmadı. Kişiden kişiye değişir bence gününün geçmesini bekle olmayınca hayal kırıklığı olabiliyo :KK43: inşallah hamilesindir ama şöyle düşün eğer hamileysen zaten gecikirsin anlarsın değilsen hastalanırsın belirti arama ben öyle düşündüğüm ay hamile kaldım :) darısı sana :KK66:

aynı durum bendede var ben lekelenme gördüm ama daha 1 hafta var adetime sancılarım var anlamadım hastamı olcam hamilemiyim offf çıldırcam test yaptım negatif çıktı kan tahlilide hafta sonu yaptırmayı düşünüyorum
Bnde anlamiyorm adet mi olcam hamilemiyim test yaptirmaya korkuyorum sonuc husran olur diye bikac gun beklesem daha iyi olcak insallah hepimiz hayirlisiyla guzel haberler weririz

Benimde göğüslerim adetime 10 gün vardı dokunduğumda çok çok yumuşaktı ama öyle uçları filan koyulaşmadı halada koyu değil sizi çok iyi anlıyorum bende kendimi böyle çok dinlemiştim her an adet olabileceğini düşünmek insanı deli ediyor Allah sizi ve isteyen herkesi evlat sahibi yapsın

A
Benimde göğüslerim adetime 10 gün vardı dokunduğumda çok çok yumuşaktı ama öyle uçları filan koyulaşmadı halada koyu değil sizi çok iyi anlıyorum bende kendimi böyle çok dinlemiştim her an adet olabileceğini düşünmek insanı deli ediyor Allah sizi ve isteyen herkesi evlat sahibi yapsın
aminn benmde gogsumde bsey yok ama her ayrintiyi acaba die goruyorum guzel haberlerle gelin insallah

Selam hanımlar aranıza yeni katıldım attığım resimde ikinci cizgiyi gören varmı yoksa ben mi görmek istediğim için görüyorum.çok silik sanki ama bi bakarmınız.simdiden çok teşekkürler

Eklentiler

• 20141111_082022.jpg
    20141111_082022.jpg
    583,7 KB · Görüntüleme: 143
Çok saolun kızlar tedaviye gidiyodum biraz ara vermistik.tekrar başlamayı düşünüyorum insallah hepimiz kavusuruz meleklerimize

Kizlar dis doktoruna geldim 20 lik disim cok agtiyor ama hamile olup olmadgmi bilmiyorum dojtor bna napsin hakilelik testi icin hastane uzak dis hastanesibde kan tsti yaparlarmiki

Selam hanımlar aranıza yeni katıldım attığım resimde ikinci cizgiyi gören varmı yoksa ben mi görmek istediğim için görüyorum.çok silik sanki ama bi bakarmınız.simdiden çok teşekkürler
çizgi var..kaç dakika içinde ikinci çizgi çıktı onu da yazar mısın .

Kizlar dis doktoruna geldim 20 lik disim cok agtiyor ama hamile olup olmadgmi bilmiyorum dojtor bna napsin hakilelik testi icin hastane uzak dis hastanesibde kan tsti yaparlarmiki
Walla hic bilmiyorum ama yaparlar sanirim ya tam ogrenmeden cektirme zaten insallah bebis wardrda sora cektirirsin :)

X