Hamilelik lekeleriyle mücadele etmek için ne yapmalıyız?

kxixzxixl balerin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
112
1
41
hamile arkadaşlar yüzünüzde oluşan lekeler için neler yapıyorsunuz ya da oluşmasını engellemek için hangi önlemleri alıyorsunuz?bu konuda birbirimize yardımcı olalım arkadaşlar. benim de yüzümde lekeler var çok rahatsız oluyorum ve doktora gitmeyi düşünüyorum.benimle aynı durumda arkadaşlar varsa önerilerinizi bekliyorum.

ben madecassol diye bir kreme basladım dün aksam alın bölgem de leke olustu..gebelıkte kullanılıyor bakalım faydasını görcekmıyım

ben doğumdan sonra sütüğümü sağıp yüzüme sürdüm doğum yapıpta yüzünde lekesi olmayan bir arkadaş söylemişti bende yaptım gerçektende lekelere iyi geliyor ben doğumdan sonra sabah yüzümü yıkayıp kurulup avcuma sütümü sağıyordum ve yüzüme sürüyordum yeni doğum yaptıysan bir dene

kızlar, bende hamileyim şimdi. annem hep derki banyo yaparken saçlarını köpürttüğünde yüzünü saçlarınla ovala. peeling gibi oluyor :)) ben yapıyorum çok şükür lekelenme olmadı ama, yazın tatilde azıcık bronzlaşayım diye güneşte kaldım 50 faktöre rağmen !! burnumda bi iki tane çil oldu.
bence denemeye değer. yüzünüzü saçınızla yıkayın, eskilerin vardır bi bildiği zemuszemus

suan yanlizca temizlige ve gunluk bakima dikkat ediyorum doktorum hic bir krem kullanmama izin vermiyor dogumdan sonra gecicegini gecmessede ona gore uygulama listesi vericekmis

lekelenme en cok ilkbahar yaz aylarinda olur.
onu da onlemek icin koruyucu kremler surmeliyiz.
ben o konuda sansliyim cunku eylude hamile kaldim.ve sonrasinda da zaten gunes gitti :))
gunes geri gelinceye kadar da insallah doguracam :)

Arkadaşlar sütü yüzünüze falan sürmeyin, Glowing ürünü sadece hamilelik lekeleri için geliştirilmiş. Markası Bella B. Ben sadece önleyici olarak kullandım ama lekelerinde kullanıp çok memnun olan arkadaşlarım var.

Ablamınkiler geçmedi 2 çocuk doğurdu hamileliğinden beri geçmedi lekeler kaldılar öyle pratik çözümleri olan ?

benimde göz çevremde 5-7 tane çillenme oldu maalesef ekim aındaki güneş beni yakmaz dediydim amaaa yakmış meğer.. iş işten geçtikten sonra güneş koruyucu kullanmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…