hamilelik leke ve progestan iğnesi

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
kızlar hamileyim:nazar: bugün gene leke geldi.doktora gittim ve iğne yaptı.benim gibi iğne olan var mı?bu konuda bilgisi olan lütfen yazsın?doktor önemli bişey yok.istersen 4 gün sonra gene iğne yapalım dedi.sizce yaptırayım mı?leke 2 3 damla geldi ve bitti.teşekkürler...:sm_confused::1hug:

Ben de o iğneden birer hafta ara ile 3 tane yaptırdım dördüncüsü her ihtimale karşı çantamda.Çok fazla olmasa da kanamam olduğu için verdi doktor.Baş ağrısı ve mide bulantısı yapmıyor bende sadece yanıyor iğne yapılan yer ve bacağım.

Ben de o iğneden birer hafta ara ile 3 tane yaptırdım dördüncüsü her ihtimale karşı çantamda.Çok fazla olmasa da kanamam olduğu için verdi doktor.Baş ağrısı ve mide bulantısı yapmıyor bende sadece yanıyor iğne yapılan yer ve bacağım.

bir zararı var mı acaba?yok dedi ama dr. bana 4 gün sonra dedi.seninki 7 gün sonra demiş sanırım.bu fark neden?ayrıca geçmiş bayramın kutlu olsun...:1hug:

Kanamanın derecsine göre sanırım.Hiçbir zararı yok çünkü bebeğin salgıladığı hormonun aynısı.Sağol seninde kutlu olsun.

Kanamanın derecsine göre sanırım.Hiçbir zararı yok çünkü bebeğin salgıladığı hormonun aynısı.Sağol seninde kutlu olsun.

kanamam oldu ve bitti.4 gün sonra kanaman olmazsa istersen vurun gel dedi.sizce vurduruyum mu yoksa vurdurmayım mı?doktor bana bıraktı yani...:uhm:

X