Aile Planlaması Hamilelik ihtimalim var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

siyaholanpembe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
51
3
Kızlar ben 20 yaşındayım. 4 senedir sevgilim olan adamla birlikte olmaya karar verdik. Önceki ay yasminle korunmuştum. Sonra 1 hafta ara verme süresini kaçırınca yasmin kullanamadım. Sonra birlikte olduğumuzda yanlışlıkla içime boşaldı. Ella almaya karar verdik. 5 gün süresi olduğunu bildiğimiz için 3 gün çok rahat davrandık. 5.gün ilacı içtim. Şimdi sorum şu: Adetim yeni bitmişti. Gebelik şansının düşük olduğunu yazıyordu takvim uygulamam. Ben yine de ilacı içtim. Adet tarihime 10 gün var ama ella'nın geciktirdiğini okudum buradan. 2 gün önce eczaneden test alıp uyguladığımda negatif çıktı. Ama henüz çok erken, belli olmaz diye düşündüğüm için haftaya tekrar test yapacağım. Sizce hamile kalmış mıyımdır bir fikriniz var mı? Eğer bilginiz varsa özelde kürtaj fiyatları ne kadardır? (Eskişehir'de öğrenciyim) Devlette isteğe bağlı kürtaj süresi geçmedikçe yasalmış, bir ücreti var mı? Narkozsuz yapanları filan okudum epey ürktüm devlet tecrübesi ya da fikri olan varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler hepinize şimdiden..

Oh ne ala yap yap aldir. 3 gun cok rahat davranmasaydiniz madem öyle ama olur mu ella korur. Olmazsa kürtaj oluruz. .
Insallah hamile degilsindir. Git spiral taktir bence. . Daha keisn korur..

o takvım uygulamaları hıcbır zaman kesın degıl. allahın işi bu bılemeyız kı hamıle olup olmadıgını :KK66:
yanlışlıkla içe boşalma nasıl oluyor?
arkadasım hem öğrencısın hem garantıye almıyorsun kendını.. yazık yani eğer hamıleysen vücuduna yazık, psıkolojıne yazık.. erkek arkadasın prezervatıf kullanaydı da ıçine boşalma zevkınden mahrum kalaydı

konuyu acıyorsun, hamılelık korkusu yaşarken orgazm konularında dolaşıp tecrubenı paylaşman da enteresan gercekten.. sen bu gıdısle çok kurtaj olursun :KK66:

Son düzenleme:
o takvım uygulamaları hıcbır zaman kesın degıl. allahın işi bu bılemeyız kı hamıle olup olmadıgını :KK66:
yanlışlıkla içe boşalma nasıl oluyor?
arkadasım hem öğrencısın hem garantıye almıyorsun kendını.. yazık yani eğer hamıleysen vücuduna yazık, psıkolojıne yazık.. erkek arkadasın prezervatıf kullanaydı da ıçine boşalma zevkınden mahrum kalaydı

konuyu acıyorsun, hamılelık korkusu yaşarken orgazm konularında dolaşıp tecrubenı paylaşman da enteresan gercekten.. sen bu gıdısle çok kurtaj olursun :KK66:
Prezervatifin yırtıldığını çok geç fark ettik maalesef yoksa kullanmadığımızdan diil. Hiç kimsenin hayali diildir kürtaj ben onu en son çare olarak görüyorum ve deneyimlerinizden bilgilerinizden faydalanmak için sordum nedense herkes yargılama peşinde anlayamadım.. Ben savunamam yaptığım şeyi o yüzden sizler de haklısınız ama keşke yargılamak yerine gerçekten yardımcı olmak niyetinde olsanız..

Prezervatifin yırtıldığını çok geç fark ettik maalesef yoksa kullanmadığımızdan diil. Hiç kimsenin hayali diildir kürtaj ben onu en son çare olarak görüyorum ve deneyimlerinizden bilgilerinizden faydalanmak için sordum nedense herkes yargılama peşinde anlayamadım.. Ben savunamam yaptığım şeyi o yüzden sizler de haklısınız ama keşke yargılamak yerine gerçekten yardımcı olmak niyetinde olsanız..
kımseye yargılamak düşmez.. sonucta konu acmıssın ve herkese acık bır konu.. fikrimi yazdım sadece. prezervatıften bahsetmemıssın, yanlıslıkla içine boşaldgını yazmıssın. yanlıslıkla içine boşalıyor ve sen ellaya guvenıp korunmadan tekrar ılıskı yasıyorsun.
kendine yaparsın yaparsan
ben kürtaja karsı degılım. farkındaysan '' yazık olur bebek varsa, gunah ona'' tarzında yorum yapmadım
ben senı düşündüğüm için yazdım..erkek arkadasın keyfıne baksın
sen çekersın nasıl olsa..

olmuş bir hata korumaya çalışmışsın olmamış ama bari sen aylık iğneler falan var onlardan yaptır bari. oldu da gebelik olduysa da devlette yaptırmaya çalıştığın anda daha operasyona girmeden ailen yanında olur emin ol. bence öyle birşey olursa sevgilinle hemen gün alın seni istesin ve evlenin madem yapıyorsun sonucuna katlanın diyecek son kişilerden biriyim normalde ama işin içine bir can girince evlenin demekten başka tavsiyem kalmıyor malesef...

Canım hamile kalma olasılığın var.
Adetim 3 güm gecikti. Bugün hasta oldum. Sancım var çok fazla.. ve kanamam kahverengi bir şekilde geliyo çok az miktarı da.. Geçen hafta gebelik testim negatif çıkmıştı. Bugün de hasta olduğuma göre sanırım hamile diilimdir dimi bu kanamanın renginin değişikliği ürküttü beni biraz

Adetim 3 güm gecikti. Bugün hasta oldum. Sancım var çok fazla.. ve kanamam kahverengi bir şekilde geliyo çok az miktarı da.. Geçen hafta gebelik testim negatif çıkmıştı. Bugün de hasta olduğuma göre sanırım hamile diilimdir dimi bu kanamanın renginin değişikliği ürküttü beni biraz
Yok canım hamile değilsindir uzulme ama olur elbet. Sorun varmı eşinde

X