Hamilelik için tavsiye

bende deneyecem bu ay böğürtlen kökünü inş. benimde olur arkadaşlar..

mrb arkadaşlar siteyi herzaman takip ediyorum kafama takılanlar için. ama üye oldum ve hiçkimseyi tanımadığım için birşeyler yazamadım.21 yaşındayım ben 2yıldır evliyim ve 9 aydır bebek istiyoruz. doktorun dediğine göre hiçbir sorun yok ama ben yinede tedirginim işte. burda böğürtlen kökünü okudum başka sitelerde de araştırdım ve kullanmaya karar verdim bugün ilk günüm inş. Allah benim isteğim gibi hayırlısıyla herkesin isteğini nasip eder.sitenin ve üyelerinin çok sıcak ve samimi olduğunu söylemeden geçemicem

İi geceler arkadaşlar bende yeni farkettim bu forumu...Böğürtlen kökü sanırım rahimi kuvvetlendirmek için...Bende 28 gün önce 6. bebeğimi kaybettim maalesef...Bende alıp denemek istiyorum...rabbim kimseyi evlatsızlıkla imtihan etmesin inş...

merhaba kızlar ben aranıza yeni katıldım bu bögürtlen kökü acaba tıkalı tüpleri açıyormu öyle bişi duymuştum ama bilmiyorum aranızda bu şikayetten kullanan oldumu ve faydasını gören.bide k8 aromatik su alıp kullanan varmı ve neden dolayı kullandınız faydasını gördünüzmü:18:

canım merhaba ben yeni üyeyim tıkalı tüpler için k8 diye bi ürün duydunmu

Arkadaşlar pko lu olduğunuzu nasıl anladınız?Doktora mı gittiniz,yada belirtileri nelerdir?
ben yeni üyeyim canım bögürtlen kökü suyu tıkalı tüpleri açıyor diye duymuştum sizlerde duydunuzmu ve k8 adında bir ürün kullanan varmı ve faydasını gören

ben yeni üyeyim canım bögürtlen kökü suyu tıkalı tüpleri açıyor diye duymuştum sizlerde duydunuzmu ve k8 adında bir ürün kullanan varmı ve faydasını gören

k8 mi? canım sen nerden duydun bunu?içeriği ve formu ne??? benim de tüplerde sorun var girdiğim heryerden birşeyler okuyup uygulamayaçalışıyorum mantıklı gelenleri tabi,rahimi de kuvvetlendirdiği için böğürtlen kökünü ben de deneyeceğim.

ben buraya yeni üye oldum ama nezamandır sayfayı takip ediyorum.bu böğürtlen kürü hakkında daha ayrıcalı yani tam olarak nasıl kullanılacağını ve nezamn kullanacağımı detaylı yazabilirmisiniz.istanbuldan getirttim :)) 2 aydır deniyoruz erken belki ama olsun ya :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…