Hamilelik için tavsiye

Mutlka gitmek mi gerekiyor yoksa istediklerimizi koliyle gönderirler mi acaba?

canım yazdıklarını hayretle okudum.. Aktarın savunmasını yapmayacağım ama söylemedende geçmek istemiyorum parasız verse o bitkileri bizim insanımıza yaranamazdı, o zamanda güven duymazlardı.. hep bi bahane bulunuyor zaten bu durumlarda, ya neyse..
böğürtlen kökünü neden kullanacaksın onu anlamış değilim. böğürtlen kökünün varikosele faydası varmı bilmem ama yumurtalar ve rahim için faydalı senin böyle bir durumun varsa kullan inşallah faydasını görürsün. benim kullandığım kök kısmıydı o dikenli dalları falan değildi.. ayıklanmış temizlenmiş kurutulumuş kök parçalarıydı.. 1 pakette yarım kilo yani 500 gr vardı canım. tarif yukarda var yeniden yazmayayım.. geçmiş olsun

neden hayretle okuduğunu anlayamadım ben kötü niyetle yazmadım onları.zaten herkes bir şeyler yapıyor ve eğer bunu iş olarak yapıyorsa tabiki maddiyat düşünülecek.ki bahsedilen sitede gördüğüm kadarıyla bunu iş olarak yapıldığı açık.tabi ki para kazanacaklar sonuçta emek harcıyorlar.ama bazı yorumlarda okuduğum bi kaç şeye dayanarak söyledim onları ben.benim gitme imkanım düşük ama gittim diyelim.gittiğimde bana tavsiyeleri olacaktır.sorunum nedir onu öğrenip ona göre tavsiyeleri olacaktır.tabi ki bu destek için bi bedel ödenir.ama doğadan da edinilebilecek heryerde bulunabilen bitkiler için eğer değerinden fazla meblalar isteniyorsa ya da bana önerilen bitkisi temin edebileceğimi(doğadan) söylediğim halde beni kendisinden almam için mecbur bırakıyosa maddiyat için yapılıyo derim.neden ben bahçemde yetişen ya da etrafta bulabileceğim elimin altındaki bitkilere para ödeyeyim ki.benim sözlerim bunaydı yani.yanlış anlamayın.

peki sizce ben maille sorunlarımı yazsam yardımcı olurlar mı?

canım düşüncelerinde haklı olabilirsin.. yanlız şöyle bir durum var (bu aktar için konuşuyorum) öncelikle sana dr un teşisini soruyor öyle kafasına göre bitkiler vermiyor.. bide verdiği sadece bu böğutrlen kökü değilki.. okumuşsan görmüşsündür bana eşim için özel yapılmış bir macun verdi ayrıca özel karışım bir çay daha verdi.. yani bunlarında bir ilmi var şu sana iyi gelir al git kullan demiyorlar önce seni tanıyorlar hastalığının aşamasını anlıyorlar ona uygun şeyler veriyorlar.. o yüzden içim rahat. bide senin gibi olmayanları düşün senin bahçende bu bitki çıkıyor olabilir ama çoğu kişide böyle bir lüks yoktur bence.

son olarak.. maille sorunlarını yaz tahminimce yardımcı olurlar ayrıca sitesinde telefonu var

çok teşekkür ederim bilgiler için.tahmin ettiğim gibi benimde.mail attım demiştim.oradan yazdım zaten bizdeki problemleri.inşallah sonuç alırım.tekrar teşekkür ederim.

evet kıslar ya bende merak ettim noldu geçen sene aktara gidenler hiç bi cevap yokmu?bide adı neydi bu aktarın ya veya mail adresi ne...

yumurtları gunclendrımek ıcn mı ıcılıyor boğurtlen kürü

içilecek gibi değil berbat bi tadı var ben aldım kaynattım ve döktüm tarçın bal çörek otu yapıyorum ben yumurtamın çatladığını hissediyorum resmen..

gerçekten çok kötü bi tadı varmış böğürtlenin
allahım nelere katlanıyoruz emeklerimizi boşa çıkarma yarabbim

Arkadaşlar pko lu olduğunuzu nasıl anladınız?Doktora mı gittiniz,yada belirtileri nelerdir?

Sevgili arkadaşlar malesef benimde bebeğim olmuyor. 9 aylık evliym ve 36 yaşındayım FSH değerim 47 Medıcal Park ve Bahçeci kliniğindeki en iyi hocalara gittim ikiside çocuğumun olamayacağını söyledi. Ama ben yılmayacağım düzenli adet görüyorum sol yumurtalığımda hiç yumurtam kalmamış sağda ise 1 tane varmış şimdi Ermiş Attar dan aldığım yumurta geliştirici macun ve böğürtlen kökü içiyorum. Bunları kullanıp yumurta sayısı artan varmış bende bunu deniyorum olumlu sonuç alırsam bütün bebek isteyen hanımlara bunu duyuracağım. Allah her isteyene hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

Amin canım hakikaten tadı çok kötü. Ben birde ne yaptım bilsen o macunun üzerinde yiyeceksiniz yazıyor bende ilk kaşığı attım ağzıma çiğnemeye başladım o anki durumumu tarif bile edemem. Şimdi küçükken babamın bana şurup içirdiği gibi direkt yutuyorum

tüp bebeğede uygun değilmiymiş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…