Hamilelik için tavsiye

bide arkadaşlar ben burda bazı bitki isimlerini veriyorum ama bunlar özel karışımlarla hazırlanmış yani başka bir aktardan isterseniz size farkı şeyler verebilir dikkatli olmak lazım

kızlar HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

cad canım allah senden de razı olsun senin vesilenle oldu bu iş.... rabbim beni sevindirdiği gibi tüm evlat hasreti yaşayanlarıda sevindirsin inşallah.

kızlar HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :CüvCüv:

cad canım allah senden de razı olsun senin vesilenle oldu bu iş.... rabbim beni sevindirdiği gibi tüm evlat hasreti yaşayanlarıda sevindirsin inşallah. :Saruboceq:

canım allah hayırlısıyla bebğini kucağına almayı nasip etsin
neden olmuyodu bebeğin,ne yaptın olması için gerçi şimdi geçmiş sayfalara da bakıcam ama bi sorayım dedim yine de

bide arkadaşlar ben burda bazı bitki isimlerini veriyorum ama bunlar özel karışımlarla hazırlanmış yani başka bir aktardan isterseniz size farkı şeyler verebilir dikkatli olmak lazım

canım tebrik ederim.allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasib etsinanalı babalı büyütsün. :Saruboceqeki aktrın numarasını özel mesajla göndermen mümkünmü arkadaşım.

sersoy79 tebrik ederim, çok sevindim.Gerçekten o aktarın mı faydası oldu sence, bizim de gitmemize değer mi?Heyecanlandım şimdi.

kızlar kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim. Aktarın faydası olduğuna eminim bu kadar kısa sürede ve normal yolla hamile kalmam imkansızdı çünki. aktarın bilgilerini int. sitesinden alın kızlar. hepinizi öpüyorum

Canım arkadaşım sen bu sayfadanda Tebrikk ediyorumm Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah .Darısı başımızaa

sersoy tebrik ederim canım inşallah sağlıklı bi bebişin olur.

ya bu attarın numarası varmı arasak olurmu ki.....

canım tebrik edrim allah kucağınada almayı nasip etsin hayırla ve sağlıkla

kızlar HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

cad canım allah senden de razı olsun senin vesilenle oldu bu iş.... rabbim beni sevindirdiği gibi tüm evlat hasreti yaşayanlarıda sevindirsin inşallah.

allah tamamına erdirsin canımmm a.s.

Sersoycum tekrar tebrikler.. sen bu adama ayın 25 in de gitmiş sin, öbür ayın 6 sında hamile olduğunu öğrenmişsin.. sence gerçekten de bu çayların etkisi var mı? Yani bu kadar kısa bir sürede etki etmesi çok şaşırtıcı..

sersoycum coook tebrik ederim canim. hamile kalisini da kaybedisinide yakindan takip ettim ve cok uzulmustum. Allah insallah bu seferkinde yuzunu gukdurur. normal yolla olmasi da gercekten cok surpriz olmus. Allah tamamina erdirsin.

Ancak ben de arkadas katiliyorum. zaten canim sen gittiginde yumurtlaman olmus ve bebisin dollenmis bile. cunku arada 10 gun var. zaten bu bitkisel tedaviler oyle hooppp diye etki etmiyor. yavas yavas. simdi tekrar sor. hamileyim bu tedaviye devam edeyim mi diye? cunku biliyorsun bebege zarar olabilir.

ama esinin kullanmasini tavsiye ederim. abakarsin arkasindan ikinci geliverir. hep oyle olur ya:) beklersin beklersin hepsi pespese gelir sonra.

sadece hamilelik için değil ben ciğerlerimden rahatsızdım ilaç yaptı mükemmell iyi geldi tavsiye ediyorum gidin kızlar

canım 5 sene önce bende gittim oraya tahlillerini de götürdük baya bi inceledikten sonra bi karışım verdi o zaman sadece eşim kullanmıştı bayramda istanbuldayım inşallah tekrar gidip görüşecegim karışımları biraz pahalı ama deger bence gitmenizi tavsiye ederim

tebrikler...... sağlıkla bebeğine kavuşman dileklerimle.....

Sersoycum canım tebrik ederim seni ve eşini,inşallah bu sefer herşey yolunda gider ve bebeğiizi kucağınıza alırsınız hayırlısıyla.

Yalnız arkadaşlara katılmadan edemeyeceğim.Senin zaten hamile kalacağın varmış.Ayın 25 inde başladığın bir tedaviyle bugün yada dün itibarıyle hamile kalman imkansız.
Sen karışımı kullanmaya başladığın da ya hamileymişsin yada döllenmen yeni gerçekleşmiş olması lazım.Kaldı ki bir kere hamileliği yakalayan birinin tekrar hamile kalma olasılığı çok da az değil zaten.hem morfolojiniz de çok kötü değilmiş.Bizim morfoloji %1 çıkmıştı.
İmkansız diye birşey yok.

Ben de bitkisel tedavilere inanırım,ben de kullandım hatta faydasını gördüğüme de inanıyorum ama ama ama bu kadar paralar harcanmasına karşıyım.Altı üstü hepsi bitkisel şeyler,bi poşeti 1-2 ytl eden şeyler.

Kızlar araştırın ve kendiniz alın bu bitkilerden için.Ben bugün bi arkadaşın sayfasına yazdım kullandığım bitkileri:
Siz de faydalanmak isterseniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/hayit...aratanlar-hergunmu-icecez-t207325/index2.html

Mesajım bu sayfada.

Aslında tam olarak bi liste çıkarmıştım Lokman Hekim kitabından ama o listeyi bulamadım.Bulursam sonra bi başlıkta o bitkileri yazarım.

Allah gönlünüze göre versin inşallah.

Sersoy bitkileri almayı kestin değil mi? Hamilelikte bitkisel çayları önermiyorlar canım.
Birde en kısa zamanda doktora git ve bebeğine baksın gerekiyorsa progestan takviyesini hemen yaptır.

Darkinlife canım biliyorsun ben 4 ağust. düşük yaptım ve dr um bana 1 ay korunma önerdi ve ben o ay eşimle sadece 1 dafa beraber oldum o da 28 ağust. hiç bir hesaplama yapmamıştım ve korunmamdımda çünkü normal yolla olmasının çok zor olduğunu biliyorduk. belki dediğin gibi bu bitkiler işe yaramamıştır, ama bana verdiği böğürtlen kökünün faydalarını okuyunca neden olmasın diyorum... bak nelere yarıyormuş, yumurta çatlamasını sağlama ve rahmi kuvvetlendirme... biliyorsunki benim 5. düşüğümdü rahmi kuvvetlendirmiş olamazmı bebeğin tutunması için sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…