hamilelik için hcg değeri kaç olmalı?

Ben dün akşam evde idrar testi yaptım çift çizgi çıktı bugünde gidip kanda test yaptırdım sonuç 17.2 çıktı 2 gün sonra tekrar yaptırmamı söyledi doktor belki evde yaptığımda yanlışlık olmuştur diye tekrar idrar testi aldım ama sonuç yine çift çizgi kafam karıştı ben şimdi hamilemiyim

10 üzeri hamilelik var olarak anlamlandiriliyor. 2 gun sonra tekrar baktirip düzenli artisini takip etmek istemişler hayırlıolsun şimdiden saglikla doğsun

Mrb benim bugun baktrdgmda 5.38 cikti degerim hamilelk var demi

Nolur yardım edin(
Kan testlerim
24 ünde gündü 32.5
25 inde Akşam 45.5
27 sinde gündüz 58.9 çıktı
Adetim 26 sıydı yani şuan bir gün geçti bu ilerleme iyi mi bilen var mı

Nolur yardım edin(
Kan testlerim
24 ünde gündü 32.5
25 inde Akşam 45.5
27 sinde gündüz 58.9 çıktı
Adetim 26 sıydı yani şuan bir gün geçti bu ilerleme iyi mi bilen var mı
24-25 iyi normal de 27 de yapılan tahlil az ilerlemiş daha fazla olması gerek doktora sor istersen sağlıksız gibi maalesef ama belli de olmaz tabi Allah gönlüne göre versin

Bende umut olsun diye yazıyorum arkadaşlara..bende pko olduğumu eevlendiğşm zaman öğrendim ve çok ağladım çocuğum olmaz diye ama rabbimin mucizesi hemen o ay hamile kaldım aradan 4 sene geçti ve rabbim bana 2.mucizeyi yaşattı tekrar hamileyim kesinlikle üzülmeyin rabbim ol desin yetiyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…