hamilelik için hcg değeri kaç olmalı?

B-HCG 744,0 çıktı dr dış gebelikte olabilir düşükte olabilir dedi düşük için prolutan depot500 mg iğne yapıldı salı tekrar tahlil için çağırdi...

Merhaba kızlar ben 2 martta aşılama oldum ve bugün 9.günüm ben dayanamayıp test yaptırdım doktorum bana ayın 18 .inde test yaptır demişti daha 8 gün var ama sonuç 7.9 çıktı doktor şüpheli 4 gün sonra yine yaptır dedi kızlar benim bildiğim 5in üstü değer gebelik lehine oluyor sizce gebelik varmidir bende

Merhaba kızlar ben 2 martta aşılama oldum ve bugün 9.günüm ben dayanamayıp test yaptırdım doktorum bana ayın 18 .inde test yaptır demişti daha 8 gün var ama sonuç 7.9 çıktı doktor şüpheli 4 gün sonra yine yaptır dedi kızlar benim bildiğim 5in üstü değer gebelik lehine oluyor sizce gebelik varmidir bende
Evet öyle ama kimyasal gebelik olma ihtimali var. Bence bu ihtimalleri kenara bırak. Testi zamanı gelince yap. Ayrıca sana verdimleri çatlatma iğnesinin etkisi de olabiliyor. Bu yüzden dr dediği tarihte yaptır. Stres bu dönemde cidden gebeliği engelliyor. İmkanın varsa akışına bırak canım...

merhaba kızlar. birşey sorucam ben salı gunu batgunumdu test yaptırdım beta hcg 55 cıktı. bırgun sonra 105.57 cıktı. progesteronum 44 tu. bugun beta 296.57 cıkarken progesteron 32 ye dustu. doktor sancım olup olmadığını sordu yok dedim. kanamam olursa gel dedi. sizce dusuk tehlikesimi var. dalgalanma normal dedi ama içime kurt düşürdü.

merhaba kızlar. birşey sorucam ben salı gunu batgunumdu test yaptırdım beta hcg 55 cıktı. bırgun sonra 105.57 cıktı. progesteronum 44 tu. bugun beta 296.57 cıkarken progesteron 32 ye dustu. doktor sancım olup olmadığını sordu yok dedim. kanamam olursa gel dedi. sizce dusuk tehlikesimi var. dalgalanma normal dedi ama içime kurt düşürdü.
Can'ım sen içini ferah tut inşallah kötü bişey yaşamasın senin moralin falan da çok önemli

kızlar bana yardımcı olun lütfen adetim geçeli 3 gün olmuştu 3. günü test verdim ertesi günü çıktı sonnuç 104 dr sizlerin önceki yazdıklarnıza benzer şeyler söyledi testi perşembe tekrarla 2 ye katlarsa gebesin filan yoksa sayı düşerse gebelik kendiliğinden sonlanır dedi adet günü kaç gün geçince kese görünür ya dr canımı sıktı

Selamlar. Pko hastasiyim hep icten ice cocugum zor olur diye sartladim kendimi yillardir. Hic umut beslemedim bile diyebilirim. Bir bucuk yil oldu evleneli. Gecen ay korunmadan denemeye karar verdik. Son on gundur goguslerim cok agriyodu. Oylesine gebelik testi yapim dedim. Cunku adetlerim uzun araliklarla oldugundan adet gecikmesi diye bise yok. Test yaptim ve pozitif cikti. Inanamadim. Daha ilk ayimiz cunku. Gittim biraz daha pahali test daha aldim yine ayni. Hickira hickira agladim. Kan testi gormeden yine inanamadim. Kan bugun cikti hcg 62. Hamilesin dedi doktor. Mucize gibi. Pko hastasiyim deyip sakin umutsuz olmayin. Allaha sukrediyorum. Darisi isteyen herkedin basina insallah.

İki gün sonra bir kan testi daha yaptırın. Hcg değeri iki katına çıkmalı. Reglin ilk günü mü kan verdiniz?

Regl olma zamanimi bilmiyorum ama son iki aydir 40 araliklarla olmustum. Ona gore reglime 10 gun daha vardi. Ben testi yogun gogus agrilarimdan kaynakli biraz da meraktan yapmistim. Deger dusuk diye mi dusunuyosunuz.

Sizi endişelendirmek istemem tabiki. Lütfen yanlış anlamayın. Değer birazcık düşük evet. Garantiye almak adına iki gün sonrası ve bir hafta sonrasına yinelemenizi tavsiye ederim. Benim ilk gebeliğimde hcg değerim regl günüm ellili bişeydi ve beş gün kadar sonrasında regl oldum. Kimyasal gebelikmiş demişti doktor. İki ay sonrasında yeniden regl günümde kan testi yaptırdım ve değerim ellili bi değerdi yine. Çok üzülmüştüm. Ama iki güne bir test yaptırdım ve hcg düzenli olarak yükseldi. Geç döllenmeymiş meğersem. Otuzdört haftalık gebeyim şimdi. Bebeğime kavuşmayı bekliyorum.
Umarım seninkide geç döllenmedir arkadaşım.

Yine kan verim ben haklisin. Ilgilendigin icin cok tesekkurler. Bebegini saglikla kucagina almani dilerim. Yine haber ederim durumumu.

Güzel haberler bekliyorum. Seni endişelendirmek istemem,özür dilerim. Hakim olamadım kendime. Ama ben doktor ve hemşirelere çok kızmıştım bana değerin düşük olduğunu söylemeyip umutlandırdıkları için. Sen garantiye al. Kimseyede söyleme ilk üç ay. Umarım herşey dilediğince olur.

Merhaba arkadaslar banada yardim edin lutfen.bu ay ilkdefa ovulasyon testi kullandim.sat 2 nisan .ve 16.gunum yumurtlama gunumdu.ben 14.gun basladim iliskiye tam 5 gun ustuste iliski oldu..adete 3 gun varken evde test yaptim cok silik cizgi cikti heme kan verdim deger 7.76 cikti..ertesi sabah dr yine tahlil yapti 10.39. Cikti.2 gun sonra yine tahlil yapti 27 .cikti..bu degerler normalmi sizce.ve buna gore ben nekadarlik hamile oluyorumdur acaba

Bu değerlere göre yükseliş güzel. Geç döllenme olmuştur büyük ihtimal.4 haftalık yerine 3 haftalık gebe görünürsün.bende öyle olmuştu. Acele etme,haftaya bi test daha yaptır. hayırlısıyla kucağına alırsın umarım.

Arkadaşlar beta HCG ilk 16.63 çıktı daha snra 43.82 oldu 2gun snra da 183.9 degerlerimm normal seviyede mi yükselmekte acaba hanımlar

Merhaba bende uzun zamandir takip ediyorum dun aksamdan beri acayip mide bulantim var sabah istifra ettim idrar testi yaptim ikinci cizgi silik cikti bhcg baktirdim 88.3 cikti normalde yarin bat'im doktor adet donemlerinde boyle yikselmeler oluyor 1 hafta sonra gel tekrar yapalim testi dedi 1000 lere cikarsa hamileligin kesindir dedi ama suanda da supheli gorunuyor dedi. Kafam karisti bu ne simdi
Canim şuan gebesin gözün aydın ama her ihtimali dusunuyo doktorlar işte garantiye almak için 1hafta bekletiuo

X