hamilelik haberini eşinize nasıl verdiniz ?

design

iç savaştayım
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
263
1
arkadaşlar ben yarın gebelik testi yapıcam :CüvCüv: hamile olduğumu hissediyorum.çok heyecanlıyım. hamile kalabilmek için çok uğraştım umarım başarılı olmuşuzdur.ben ilk bebeğimi doğduktan 4,5 ay sonra kaybettim o yüzden bu benim için büyük anlam taşıyor....
sizler hamile olduğunuzu eşinize nasıl söylediniz? veya nasıl söylemeyi düşünürdünüz?

inşallah yarınki test pozitif çıkarsa eşime bu haberi nasıl vericeğime bir türlü karar veremiyorum sizden bu yüzden yardım istiyorum ....

ilk fikrim akşam eve gelince güzel bir sofra hazırlamak ve yemeğin sonunda ona ilk çocuğumuzun minik ayakkabılarını hediye olarak vermek.... nasıl fikir ??? yerimseniben
:ecrin_bebek:
:emir_bebek:

güzel bi fikir bence canım inşallah hamilesindir güzel haberini bizde bekliyoruz

teşşekkür ederim canım inş. yarın size test sonucunu yazıcam
rabbim isteyen herkese bu heyecanı ve mutlu sonucu yaşatır

arkadaşlar ben yarın gebelik testi yapıcam :CüvCüv: hamile olduğumu hissediyorum.çok heyecanlıyım. hamile kalabilmek için çok uğraştım umarım başarılı olmuşuzdur.ben ilk bebeğimi doğduktan 4,5 ay sonra kaybettim o yüzden bu benim için büyük anlam taşıyor....
sizler hamile olduğunuzu eşinize nasıl söylediniz? veya nasıl söylemeyi düşünürdünüz?

inşallah yarınki test pozitif çıkarsa eşime bu haberi nasıl vericeğime bir türlü karar veremiyorum sizden bu yüzden yardım istiyorum ....

ilk fikrim akşam eve gelince güzel bir sofra hazırlamak ve yemeğin sonunda ona ilk çocuğumuzun minik ayakkabılarını hediye olarak vermek.... nasıl fikir ??? yerimseniben
:ecrin_bebek:
:emir_bebek:
Canım çok sevindim senin adına umarım olumlu çıkar:dance:
Ben olsam dış kapıdan mutfağa doğru belirli aralıklarla bebek malzemleri koyarım yere..o nları takip edip mutfağa geldiğindede bebek ayakkabılarını elime alıp ona gösteririm(ama bunun için evin anahtarı onda olmalı ve kapıyı o açmalı)laelaelaelaelae

pantarei süper fikirmiş bunuda yapabilrim harikasın :dance:

cnm inş yarın iyi haberi alırız. pantarei fikri süper bence :)))
ben herhangi birşey yapamamıştım çünkü ikimizde aynı anda öğrenmitik. gecenin 3 de bademcik şişmesi ve ateş nedeniyle eşimin götürdüğü hastanenin acil servisinde

inşallah hamilesindir canım, öbür bebeğin için çok üzüldüm allah kimseye,sanada tekrar yaşatmasın
ben hamile olduğumu eşimlen birlikte aynı anda öğrendim ona süpriz yapamadım
ama hep şöyle yaparım diye düşünüyordum (minik ayakkabi almak çok klasik oldu artık) bebişler için zibınlar var ya ben onlara bayılıyorum çok şekerler ya, öyle bişey alıp paket yapıp eşime sana hediye aldım diyip onu verecektim

açıkçası bende ilk bebeğimde eşimle kavgalıydım ve o iş için balıkesirdeydi. sabah gitmeden yapacaktım ama ona inat yapmadım sonra dayanamadım ve testi yapmıştım oda öğlen gibi arıyıp özür dilemişti sonra dayanamayıp telefonda söylemiştim.

inşallah hamilesindir canım ama bende şimdi düşündüm bir ara hediye verilirken çok yapılırdı hediye pakedinin üstüne bikaç hediye paketi daha iç içe koyarlardı insan çok merak eder öyle olunca benim fikrim :)))

Bilmem su an aklima bisey gelmiyo....hamile oldugumu ögrendigim zaman ilk ne yapmak istiyorsam onu yaparim ama cok erken bizim icin en azindan 1,5 sene beklemekteyiz biz...insallah hamilesindir Allah gönlüne göre versin canim

Sabah o uyuyordu ben kalktım kendime test yaptım baktım iki çizgi çıktı biri hafif silik gibi aptal gibi eşimi uyandırıp gösterdim. İkimizde aptal gibi sırıtık ve sırıtık olmayan bir ifade ile birbirimize baktık. Çok farklı bi duyguydu, şaşırdık.

inşallah hamilesindir canım ama bende şimdi düşündüm bir ara hediye verilirken çok yapılırdı hediye pakedinin üstüne bikaç hediye paketi daha iç içe koyarlardı insan çok merak eder öyle olunca benim fikrim :)))

teşekkür edrim canım fikrin güzelmiş ama herhalde ben bunu benimkine yaparsam delirir bide süprizi mahfeder çünkü normalde sakin olan benim adamın içinden sinirlendiğinde sanki yeşil dev gibi bişi çıkıyo. bi anda deliriverir o yüzden bu şıkkı geçiyorum malesef ama yinede fikrin için teşekkür edrim canım

ben telefonda arayıp ağlayarak söylemiştim,henüz 2 aylık evliydikte,bebek istemediğini düşünüyordum,işyerinde toplantıdaydı,toplantıyı yarıda bırakıp hemen yanıma gelmişti!şimdi 2. yi düşünüyorum,inşallah allah nasip eder!

ilk bebeğin için çok üzüldüm,inşallah hamilesindir!iyi haberi alırız yakında inşallah!

Ilk bebisini kaybettiginden dolayi çok uzuldum...rabbim bir daha yasatmasin, kimselere bu aciyi gostermesin.
insallah hamilesindir ve bizlere bu guzel haberi verirsin
bekliyoruz
surprize gelince, dusundugun surpriz çok guzel, çok anlamli bence
hayirlisi olsun

canım çok büyük geçmiş olsun büyük bir acı atlatmışşın Rabbim hakkında hayırlısını nasib etsin inşallah hamişsindir ve uzun ömürlü sağlıklı bir evladın olur amin. test yapmadın galiba bugün yazıcaktında hayırlısı haberlerini bekliyorum...

kıslar ben test yaptım ama ikinci çizgi pembe gibi çıktı yani çok belli değil sizde test pozitifmidir... :CüvCüv:

İnşallah hamilesindir canım:CüvCüv:
Süprize gelince sofraya 3 tane tabak koyabilirsin yerimseniben

X