hamilelik erkenmi bilemiyorum?yardım...

serap___

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
155
1
40
fisfisfisslm arkadaşlar,ben 1.5 yıllık evliyim 25 yaşıma girdim eşimde 28 yaşında,benim okulum vardı onu bekledik şimdi okulum bitti çocuk zamanı diyebilirsiniz,çocukları çok seviyorum ama kendimi hiç hazır hissetmiyorumbirde çok küçük gösteriyorum,tanımayanlar bekar sanıyolar,okula giden bir çocuk bana çok uzak geliyo,Allah nasip edeerse eylül gibi düşünüyoruz şuan korunuyoruz,ama o zaman kadar hazır olurmuyum bilmiyorum,bana yardım edin erkenmi yoksa geçmi yegenim oldu 5 aylık onu içime sokasım geliyo,bide dogumdan çok korkuyorum hastane falan beni ürkütüyo,burdada ailem yok yalnızım bilemiyorum yaa:1no2:görüşlerinizi bekliyorum hamileler ve annelerhihoyyyt

Son düzenleme:
canım her şeyi oluruna bırak bende 24 yaşındayım ve artık zamanı dedim çünkü gençlikte daha sabırlı daha anlayışlı oluyor insan yaş geçtikce daha zor herşey ikinciyi ne zaman yapıcan o doğana kadar yaşın olacak 26 eeee biraz büyüyecek hadi en az 4 sene olsun arada oldu 30 sonra onlar büyüyüp evlendiğinde sen nine olursun torununu sevemezsin allah korusun yap bitane tam sırası gençliğine güvenme

bence erken degil ama önümli olan kendini hazır hissetmek bende 25 yaşımdayım ve 1.5 senelik evliyim eşimde 31 yaşında biz 1 senedir istiyoduk daha yeni hamile kalabildim yani anlıyacagın kendini hazır hissetsende bazen yetmiyo genede en dogru karar sesin

haklısın canım sende varmı bebiş

oda var doğru bakalım isteyince olacakmı

ben şimdi 27 haftalık hamileyim onun içinde nasıl kıpırdadığını bir bilsen hemen olsun derdin o kadar güzel bi duygu ki rabbim herkeze nasip etsin düşünsene içinde bi canlı büyüyor benimde 1buçuk seneden sonra oldu korunmadığımız halde bide o var hemen isteyince olmuyor bence çalışmalara başla rabbim ne zaman nasip etti o zaman olur eşinin düşünceside önemli tabi o istiyormu nasılsa yapmayı düşünüyorsunuz diymi neden şimdi olmasın....:uhm:a.s.

merabalar serapcım.ben 20 yaşında anne oldum şuan 24 yaşındayım ve ikinci bir çocuğu doğurmayı düşünüyorum.çocuk bence insana verilebilecek en güzel şey.boş geçirdiğin günlerine çook yanarsın.ben evlendim 9 ay sonra doğurdum hiçte pişman olmadım.şuan açıköğretim 1. sınıftayım ve çocuk denen şey o kadar güzelki ikincisine bile sabırsızlanıyorum okulu düşünemiyorumkorkulacak hiç birşey yok inanki onun yanında o sıkıntıların lafı bile olmaz.o kadar korkulacak bişi olsa insanlar ikinci bir çocuk düşünemez bence.illaki yanındada birileri olacaktır sana destek.bence hiç vakit kaybetme ve düşün inş. Allah'ta hemen verir canım..a.s

Ben 23 yaşındayım ve 5 aylık hamileyim bizim bebiş kazayla oldu ama iyikide olmuş diyorum, bizim beklememize kalsaydı kara kara günlere kalırdı.
Bence senin yaşında çok müsait tabi en doğru kararı sen verirsin. Birde ha diyince olacakmı bakalım.

o bayılıyo dünden razıda,evde eksikler var onların yapılması lazımev kredisi ödüyoruz bide offffff offffffff oda var bide istedigimiz zaman olmazsa benimki yer beni yaza dogumu getirmeyi istiyoz ama olursa tabi,bide hep korundukya garip gelir ya ne bilimfisfisfis

inan okuyunca tüylerim diken diken oldu,bende açık ögr bitirdim evlenince okul vardı bekledik,ama ben çok küçügüm yaaa,şimdi diceniz küçülde cebime gir,karşıma yeni komşu taşındı 19 yaşında 3 aylık oglu var bir yıllık evli bana diyo sen delimisin yap delimiyim neyim offffffffff nasıl doguracam ya ölürsem

aslında haklısın...

rabbim onun zamanını saatini zaten biliyor ben evleneli birbuçuk sene oldu bende erken oldu zamansız oldu falan dedim başlarda şimdide iyikide olmuş tam sırasıymış diyorum allah herkeze nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…