Hamilelik bulantısı nasıl olur?

lolalucy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
1.328
493
43
Kızlar bu ay ovülasyon testiyle birliktelik oldu. Bende bir bulantı var ama her zaman olmuyor. Özellikle sabahları her zaman olmuyor. Gün içinde bazen birden başlıyor. Bir gün sabahtan akşama kadar sürdü. Ertesi gün sabah biraz vardı öğlen geçti akşam yine oldu. Yanma da oluyor. Bir de kusacak kadar yoğun değil ama sevimsiz. Hamilelik belirtisi olabilir mi? Sizler nasıl yaşadınız bulantıyı?

Kızlar bu ay ovülasyon testiyle birliktelik oldu. Bende bir bulantı var ama her zaman olmuyor. Özellikle sabahları her zaman olmuyor. Gün içinde bazen birden başlıyor. Bir gün sabahtan akşama kadar sürdü. Ertesi gün sabah biraz vardı öğlen geçti akşam yine oldu. Yanma da oluyor. Bir de kusacak kadar yoğun değil ama sevimsiz. Hamilelik belirtisi olabilir mi? Sizler nasıl yaşadınız bulantıyı?

Canim ben bu şekilde yaşamadım hiç ama sadece bazen yemek yedikten sonra cikarticakmisim gibi oluyor..Afedersin ağzıma kadar geliyor

Birkaç gündür midem kaynıyor dediğim gibi özellikle sabahları olmasa da bulanıyor. Ya da hepsi psikolojik... Adetime daha 6 gün var ve yine hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum...

Bulantıların bukadar erken olacağını sanmıyorum.ben ikinci bebeğime hamileyim bende 5 veya 6 haftada başladı bulantı.
Rabbim gönlünüze göre versin.belkide psikolojıktır

Benimde 6 haftada fln başladı ama aşırıydı kusmadım hiç fakat geceleri bile midem bulanıyo diye sayıklayarak uyanıyodum çoğu zamn

Yaa millet tek seferde nasıl hamile kalıyor bilmiyorum. Doğum kontrol hapını bıraktıktan sonraki 3. Ayda da olmadı işte dün gece geldi o meşhur kırmızılar. Yaaa takmayım bu kadar diyorum olmuyo. Ben gene iyiyim millet aylarca hatta yıllarca uğraşıyor gerçi ama iş kurmak istiyorum bir an önce 2. Nin olması gerek. Bir de 35 dolmadan olsun istiyorum. Hayırlısı artık ne diyeyim. Allah isteyen herkese versin inşallah bebeğini. Haaa bir de benim bir oğlum var zaten bu 2. Çalışmaları. Kardeş istiyos biiiiiz :)

Bulantım geçmiyor yaaaa neden böyle? 2 gün normal adet gördüm ama bugün kesildi. Noluyor sizce?

Bende de ayni seyler oldu nekadar da heveslenmistim hamileyim diye ama midemde iltihap varmis o yapiyomus sanirim birazda psikolojik resmen kendimi dinliyorum midem bulaniyomu degisiklik var mi diye hayirlisi napalim:KK66:

Ama 2 gün çok yoğun olmasa da adet gördüm bilmiyorum test yapsam mı ki?

Alıp yarın sabah ilk idrarla yapayım bari canım . Sanmıyorum hiç ama... Umutlanıp umutlanıp hayal kırıklığı yaşıyorum hep....

Canım yapmadım daha çünkü dün hiç kan gelmemişti bu sabah tuvalete girdiğimde ağrıyla kocaman bir pıhtı düştü. 1 lira çapında birşey sonra ağrıya kanamam başladı ve güldür güldür devam ediyor. Ne oldu anlamadım.

Canım yapmadım daha çünkü dün hiç kan gelmemişti bu sabah tuvalete girdiğimde ağrıyla kocaman bir pıhtı düştü. 1 lira çapında birşey sonra ağrıya kanamam başladı ve güldür güldür devam ediyor. Ne oldu anlamadım.

doktora gitsene bekleme hiç önemli birsey olabilir cnm

Benim 6-7 haftalıkken başlamıştı sabah başlıyordu akşama kadar hafif hafif vuruyordu bazen ağzıma kadar geliyodu yağlı yediğim zaman sabah komodinin üstünde mutlaka kraker bulunduruyodum :)

X