Hamilelik belirtisi olabilir mi?

papatyamm198

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2021
173
188
27
Merhaba arkadaşlar bu ay gonal f kullandım 14 Ağustos da yumurtalar kendi kendine çatladığı için doktor aşılama yapmadı evde kendiniz deneyin dedi. Yumurtlamadan sonra başlayan göğüs ağrısı var. Ara ara küçük sızı şeklinde kasıklarımda ağrı oluyor ama böyle saniyelik sızılar. Aynı zamanda bel ağrım da var. Bugün de sanki küçük tuvaletim gelmiş gibi oluyor gidiyorum çok ama çok az geliyor. Erken yumurtlama olduğu için tahmini adet tarihim 28 Ağustos gibi duruyor. Yani 2 gün var. Sizce hamilelik belirtisi olabilir mi bunlar?

Bu daha çok idrar yolu enfeksiyonu gibi canım, yani tuvaletim geliyor az az geliyor dediğinde enfeksiyonel birsey olmuş olabilirim. Ben hamile kaldığımda en büyük belirtim göğüs ucum çok kararmıştı ve göğüslerimde damar belirtisi olmuştu ama içine doğdu aen hamilesin sanki güzel haberlerini ver inşallah evde testin varsa yapabilirsin

Bende enfeksiyondan şüphelendim ama enfeksiyona yakalandığım zaman bende kaşıntı da beraberinde oluyordu o yüzden kafam karıştı açıkcası ayy inşallah canım 4 yıldır hep negatiflerle karşılaştığım için test yapmak istemiyorum açıkcası o yüzden günümü bekliyorum. Gerçi adet olmadan 4 gün öncesinde karnımda şişlik falan olurdu şuan bir tek o yok

Gonalf aşılamada mı kullanılıyor yoksa klomen gibi ayr
Bir tedavi mi

Gonalf aşılamada mı kullanılıyor yoksa klomen gibi ayr
Bir tedavi mi
Benim Gonal f ile aşılama yapılacaktı kontrole gittiğimde 5 tane yumurta sağ da 13 11 ve 10 sol da 13 ve 10 vardı. 2 gün sonra gel dedi ama ben bu yumurtalara bakıldığı günün akşamı yoğun bi akıntı hissettim dedim yumurtalar çatladı sanırım ve 2 gün sonra gittiğimde yumurtaların çatladığını ve bu yüzden aşılama yapılamayacağını söyledi doktorum

Hanımlar dünden beri sol kalçama vuran ağrı meydana gelmeye başladı adet günüm yarın test yapmaya korkuyorum. Bu tarz belirtiler başına gelen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…