Hamilelik belirtisi mi?

hanifesabri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2012
23
0
Slm kızlar.............bana yardımcı olursanız sevinirim.............46 gundur adet olmuyorum evde test yaptım malesef negatif bugun baslayan kasık bel ve karın ağrım var beyaz süt kıvamında azda olsa akıntım oluyor kahverengiye cevirdi sizce bu nedir.........haftaya dr.randevum var cocuk ıstıyoruz aralık ayından berı....adet duzensız ama ay ıcınde olurdu mutlaka ne olduysa aralıktan sonra oldu şubata kadar 42 gunde geldı yumurtam catlamamıs kıst olmus dedi dr 9 subatta oldum 4 gun surdu daha sonra 27 subatta 3 gun surdu mart bıttı nısandayız tık yok

Slm kızlar.............bana yardımcı olursanız sevinirim.............46 gundur adet olmuyorum evde test yaptım malesef negatif bugun baslayan kasık bel ve karın ağrım var beyaz süt kıvamında azda olsa akıntım oluyor kahverengiye cevirdi sizce bu nedir.........haftaya dr.randevum var cocuk ıstıyoruz aralık ayından berı....adet duzensız ama ay ıcınde olurdu mutlaka ne olduysa aralıktan sonra oldu şubata kadar 42 gunde geldı yumurtam catlamamıs kıst olmus dedi dr 9 subatta oldum 4 gun surdu daha sonra 27 subatta 3 gun surdu mart bıttı nısandayız tık yok

hormon tahlillerini yaptır canım büyük bi ihtimal hormon bozukluğu var kahverengi akıntı genelde hormon bozukluğuna işarettir canım.. çatlamayan ve kist olan yumurtanda adetle gider sakın sıkıntı yapma.. umarım en yakın zamanda hamile kalırsınn

olabılırde o oanlıktı bıraz bişeydi sadece kahverengi akıntı.......... daha once gittiğimde dr.hersey gayet normal dedi sol yumurtam catlamamıs onemlı değil dedi adet olunca gıder dedi şimdi bune peki:18:

arkadaşım kesinlikle bu kadar beklemen hata 46 gün ne demeekk :KK53: kist varsa ilerlemesin aman he , mutlaka detaylı tahliller yaptır en kısa zamanda.. inşallah gebelik haberini de duyarız burdan :KK16:

canim biz sana simdi ne yazsak yalan söylemis oluruz, cok hassas bir konu bunu mutlaka bir doktor ile konusmalisin!

X