Hamilelik belirtisi mi

nasilyani1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2024
1
0
Herkese merhaba.
Adetimin bittiği gün dışarıya boşalma oldu .
Hatta üzerimde iç çamaşırımda vardı.
Biraz araştırma yaptığımda dışarıya boşalma olsa bile sipermin ilerleyebileceği ve rahme girebileceği gibi şeyler yazıyor. Bu beni biraz tedirgin etti. Bir şekilde bulaşma olmuş olabilir mi?
Adetime 10 gün var .
1 haftadır kasıklarımda ayağıma vuran bir ağrı vardı .
Ufak mide bulantısı .
Kokulu Yeşil akıntı .
Doktora gittim ve yumurtalıklarıma baktırdım kistten şüphelendiğim için bana kist olmadığını söyledi.
Yeşil akıntı içinde vajinal enfeksiyon dedi.
Ben hamilelikten şüphelenmediğim için hamilelikle ilgili bir şey sormadım doktora.
Bir şey olsa ultrasonla baktı anlar mıydı?

Ama şu son 3 gündür mide bulantım aşırı derecede arttı hiç bir şey yiyemiyorum kasıklarımda ve karnımda batmalar ve sancılar var.
Arada baş ağrımda oluyor.
Göğsümde hassasiyet olup olmadığından pek emin değilim.
Yeşil akıntımda devam ediyor.
İdrarımın rengi her seferinde değişiyor.
Ben şuan hamileliğe hazır değilim .
Ve aşırı stres oldum sürekli başıma ateş çıkıyor. Belirtileri gerçekten yaşıyor muyum yoksa sürekli hamilelik belirtilerini okuyorum internetten okudukça kendi kendime mi bunu yapıyorum emin bile değilim
Sizce bunlar hamilelik belirtisi mi yukarıda anlattığım şekilde yaşanan ilişkide hamile kalınır mı ? yoksa biraz paniğinde etkisiyle idrar yollarımı mı üşüttüm sadece ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…