hamilelik belirtisi mı yardımmm😟

hataykizi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
2
0
32
merhaba arkadaşlar benım batım yarın. gündüz cok nadır batmalar oluyo ama gece saga sola donerken yada sırt ustu yatarken agrılarım baya oluyo genelde. bıde gaz sancılarım cok oluyo karnım cok şiş. akıntım baya var. bel agrım 1 haftadır var. bunlar gebelik belirtisi mı yardım edın nolur

Canım batın yarınsa bunlar çok normal ben 10 gün öncesinden çekiyorum bu sancıları ama günün geçerse Bi test yaparak anlayabilirsin ayrıca içinde çok şüphe kaldıysa kesin hamilelik varsa ablam günü gelmeden 2 gün önce yapmıstı çok net iki çizgi çıktı test de yapabilirsin içini rahatlatmak adına eğer bebiş bekliysan umarım bebişin gelmiştir canımm

aslında istiyorum ama husrana uğramaktan korkuyorum. 23 yasındayım 10 yıldır adet oluyorum 1 kere bıle adet sancısı cekmedım boyle olunca heyecan yapmadım degıl yani

aslında istiyorum ama husrana uğramaktan korkuyorum. 23 yasındayım 10 yıldır adet oluyorum 1 kere bıle adet sancısı cekmedım boyle olunca heyecan yapmadım degıl yani
Bende 10 yıldır çok düzenli adet olurdum 1 gün bile geçmez benim günü gününe olurum ama ramazanda 45 gün olmadım dedim kesin hamileyim 3 4 tane test yaptım kan yaptım negatif çıkmasına rağmen inandıramadım kendimi Dr böyle yapma dedi adet söktürücü verdi ilacı almadım ve 2 gün sonra kendiliğinden oldum ama inşallah senin bebişin vardır korkma yap testi

Canım batın bügünse yapsan silik bile olsa çıkar eğer geç döllenme değilse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…