Gebeliğe Hazırlık Hamilelik belirtisi mi bilmiyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet belirtileriyle çok benzer olduğu için hiçbir belirtiye kesin diyemiyoruz.
Ben sene de bir kez adet ağrısı çekiyorum o da çok şiddetli oluyor onun dışında gogusum ağrımaz sancı çekmem bel ağrısı da olmaz yumurtlama dönminde pek olmaz göğüs ağrısı ama sanki bu sefer ki çok farklı geldi bana

Ben sene de bir kez adet ağrısı çekiyorum o da çok şiddetli oluyor onun dışında gogusum ağrımaz sancı çekmem bel ağrısı da olmaz yumurtlama dönminde pek olmaz göğüs ağrısı ama sanki bu sefer ki çok farklı geldi bana
İnşallah hayırlısı olsun canım 🙏

Yaptım ama tekrar yapcam bat 9 gün vardı negatif çıktı suan 7 gün var yapsam mı yapmasam mı kararsızım ama bugün en sevdiğim yemeği yiyemedim çok kötü midem bulandı eşimin parfümü bana güzel gelirdi artık kokuyu alınca midem bulanıyor. İki gün sonra tekrar yapcam kaset tipi gebelik var acaba şimdi yapsam çıkar mı
bende kaset test yaptım negatif çıktı ama sol kasığımda aşırı bir huzursuzluk var ağrı gibi sanki içinde yara var gibi bilmiyorum umut edemiyorum ama ilk defa bu ay korunmasız ilişkiye basladık 9 yıl aradan sonra belki ondandır

bende kaset test yaptım negatif çıktı ama sol kasığımda aşırı bir huzursuzluk var ağrı gibi sanki içinde yara var gibi bilmiyorum umut edemiyorum ama ilk defa bu ay korunmasız ilişkiye basladık 9 yıl aradan sonra belki ondandır
Olabilir tatlim bekle bakalım bende sabrediyorum 🥰

Bugün itibariyle adetime 5 gün var. Sağ yumurtalığımda ağrım hala şiddetli biçimde devam ediyor. Acaba bu ay tekrar mı yumurtladım diye düşündüm. Ovulasyon testi yaptım. Burdaki yorumlara göre bazı kişilerde ovulasyon testinde bile hamilelik çıkıyormuş. İkinci çizgiyi görünce laboquick normal gebelik testi yaptım. Onda bir şey çıkmadı ama. Sizce tekrar mı yumurtladım test mi yanlış anlamadım ki
Belirtiler var ama gebelik mi idrar yolu enfeksiyonu mu bilmiyorum. Son 3 gündür sağ yumurtalığım çok ağrıyor. Yarın sabah doktora gideceğim bakalım 🤷🏻‍♀️😊
Insallah hayırlısı ile vardır kuzum bizde deniyoruz da daha tık yok

Eklentiler

• CE812569-D531-4B3A-9172-12ED02CCF8CF.jpeg
    CE812569-D531-4B3A-9172-12ED02CCF8CF.jpeg
    38,6 KB · Görüntüleme: 50
Bugün itibariyle adetime 5 gün var. Sağ yumurtalığımda ağrım hala şiddetli biçimde devam ediyor. Acaba bu ay tekrar mı yumurtladım diye düşündüm. Ovulasyon testi yaptım. Burdaki yorumlara göre bazı kişilerde ovulasyon testinde bile hamilelik çıkıyormuş. İkinci çizgiyi görünce laboquick normal gebelik testi yaptım. Onda bir şey çıkmadı ama. Sizce tekrar mı yumurtladım test mi yanlış anlamadım ki
Ben testin köyü renkte olması gerektiğini biliyorum kuzum kadınların vücudunda zaten lh hormonu çıkıyor o yüzden yapana kadar çık yine aynıysa doktorla görüş kuzum belki düşüktür yuksetir

X