HAMİLELİK BELİRTİSİ AKINTI ŞEKLİ

Ciao Bella

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
497
456
Merhaba arkadaşlar

Siteye yeni üye oldum. Sizlere sormak istediğim bir soru var: bebek istediğimiz için eşimle bu ay korunmasız ilişkilere girdik. Adet günüme iki üç gün kaldı. Az evvel tuvalete çıktığımda siyah iç çamaşırımda bembeyaz renkli bir leke gördüm. kokusu hiç yok. acaba bu akıntı adet belirtisi midir yoksa gebelik belirtisi midir? ümitlenebilir miyim? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Merhaba gezinirken msjınızı gördüm hamilemisiniz? Bu ay bende de akıntı fazla böyle pütürlü gibi ufak ufak top şeklinde yapışkan adetime 6 gün var siz hamileyseniz siizn akıntınızın şekli nasıldı?

Merhaba bugün adet olmam gerekiyor, henüz olmadım. Bir hafta içinde gelmezse test yapacağım . O zaman buraya da yazayım sorunuzun cevabını

1 hafta beklemene gerek Yok ki bugün de olmasan yarın test yap zaten varsa sonuç pozitif çıkar

1 hafta beklemene gerek Yok ki bugün de olmasan yarın test yap zaten varsa sonuç pozitif çıkar
Erken diye düşünüyorum. Çünkü birden fazla korunmasız ilişki yaşadım eşimle hangisinin döllendiğini bilmiyorum döllenmeden on beş gün geçmedikçe de çıkmazmış o yüzden biraz daha bekleyeyim diyorum

Hamilelikte akıntı artıyor bu doğru ama adet zamanında da salgı artıyor
En iyisi beklemek bencede...
Ben hamilelikte akıntının her türlü şeklini gördüğüm için tek şekilde olur diyemiyorum su gibi akışkanda olabilir, yapışkan kıvamdada olabilir.... Rabbim hayırlısıyla gönlünüze göre versin

Çok teşekkürler.. evet en iyisi beklemek biraz daha

Merhabaa,
Benimde bgn olmam gerekiyor :) ama gelen giden yok şimdilik.. inşallah gelmez istemeyenlere :)
C Ciao Bella acaba hiç ağrın var mı ya da her hangi bi değişiklik?

Canım sen ovu.gününü takip etmiyo musun? O zaman haklısın ama şöylede bişey yumurtlamanın üstünden en az 14 gün geçmesi lazım ki adet olasın veya hamileliii öğrenesin eğer tahmini olarak yumurtlamanı kestirebiliyosan bide adetlerin düzenliyse normalde gecikme olmuyosa yarın öbür gün test yap derim ama yinede sen bilirsin buraya yazdığında etiketlersen sevinirim hoşçakal

Ağrım yok ama akıntı devam canım
Canim bir önceki gebeligimde akintim adete 1 hafta kala yogunlasmoati ve az haslanmis yumurta sarisi renginde ve ondan daha az yogunluktaydi. Aciklayici olmasi icin yazdim ama insallah kotu benzetme olmaz. Simdi ayni akinti yeniden bende de var ama inşallah ikimiz de hamileyizdir. Ve diger bekleyenler de inşallah

Cevap için çok teşekkürler Benim bazen sarı bazen beyaz yarın da takipler ye devam edeceğim bakalım gelmezse hala pazartesi test yapmayı düşünüyorum

Canım bugün adet oldum hamile değilim haber vereyim dedim... adet olana kadar akıntım devam etti son bir kaç gün kahverengiye döndü rengi bugün de tamamen geldi.. Sende durum nedir merak ettim?

Canım bugün adet oldum hamile değilim haber vereyim dedim... adet olana kadar akıntım devam etti son bir kaç gün kahverengiye döndü rengi bugün de tamamen geldi.. Sende durum nedir merak ettim?
Ben 2 gün geciktim canım hala adet olmadım bugğn kan tahlili yaptırdım ama sonuç negatif ğ.tesiye kadar bekliycem

arkadaşlar aranızda hamile belirtisi olarak bel ve siirt ağrısı olan ve karılarda ağırı olan var miydi arkadslar test yaptım negatif çıktı 2,bebeğim olacak inşaallah olursa tabi ve bir de sürekli tuvalete gidiyorum lütfenn bir cevap verin ya lütfen sizde de oldumu böyle

Iyi aksamlar ilk defa yasadigim birsey var size sormak istedim adet gunumden 2 gun sonra siyah akinti oldu gunluk pet dolmuyordu ve bu adet gunu kadar devam etti bi bilginiz varmi nedendie

Kasık ve sırt ağrısı bende var,uyku hali afedersiniz kabızlık diye sıralanıyor.
Bunun için kan testi verin
Ayrıca sık tuvaletede çıkıyorsun.
Geç kalamdan bir uzmana görünün.
Geçmiş olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…