HAMİLELİK BELİRTİSİ AKINTI ŞEKLİ

Kızlar merhaba bnde yeni üye oldum.. 9 aylık evliyim bu ay korunmadk eşimle :) adetim bitti (5 gün sürer adetim) 2 gün lekenme şeklinde geldi.. Ve bittikten sonra İlişkim oldu.. Adetimin 8. Günü yumurtlama akıntım geldi.. Erken geldi normalde 14. Ve 16. Günler arasnda gelirdi.. 2 günarayla 3 kere ilişkim oldu.. 1 hafta somra tekrar yumurtlama akıntısı gibi bsy geldi.. Simdi adetime 10 gün var.. Akıntılarm oluyot ama akıntım yapış yapış krem gibi .. Karnm ve kasıklarım şiş.. Karnm agriyo adet olacakmışım gibi. Belim agriyor. Testte çıkmaya çıkmaz diye düşünüyorm :)) nebiliyim Rabbim isteyen herkese de banada nasip etsin inşallah minnak bi bebek.. :)

Merhaba arkadaşlar

Siteye yeni üye oldum. Sizlere sormak istediğim bir soru var: bebek istediğimiz için eşimle bu ay korunmasız ilişkilere girdik. Adet günüme iki üç gün kaldı. Az evvel tuvalete çıktığımda siyah iç çamaşırımda bembeyaz renkli bir leke gördüm. kokusu hiç yok. acaba bu akıntı adet belirtisi midir yoksa gebelik belirtisi midir? ümitlenebilir miyim? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Cnm bnde korunmasız iliski yasadm akintim yokken beyaz akıntım oldu ama hamile degilmisim dun kırmızi kart yedim bekleyip goruceksin rabbim hayırlısını versin hepimize

Kızlar merhaba bnde yeni üye oldum.. 9 aylık evliyim bu ay korunmadk eşimle :) adetim bitti (5 gün sürer adetim) 2 gün lekenme şeklinde geldi.. Ve bittikten sonra İlişkim oldu.. Adetimin 8. Günü yumurtlama akıntım geldi.. Erken geldi normalde 14. Ve 16. Günler arasnda gelirdi.. 2 günarayla 3 kere ilişkim oldu.. 1 hafta somra tekrar yumurtlama akıntısı gibi bsy geldi.. Simdi adetime 10 gün var.. Akıntılarm oluyot ama akıntım yapış yapış krem gibi .. Karnm ve kasıklarım şiş.. Karnm agriyo adet olacakmışım gibi. Belim agriyor. Testte çıkmaya çıkmaz diye düşünüyorm :)) nebiliyim Rabbim isteyen herkese de banada nasip etsin inşallah minnak bi bebek.. :)
Hamile miydiniz peki sonuc ne oldu

Kasık ve sırt ağrısı bende var,uyku hali afedersiniz kabızlık diye sıralanıyor.
Bunun için kan testi verin
Ayrıca sık tuvaletede çıkıyorsun.
Geç kalamdan bir uzmana görünün.
Geçmiş olsun....
Aynı seyler bendede var çok yoğun beyaz akıntı belimdede çok agrı var hemde kabızlık yasıyorum ve adetime daha 10 gün var normalmi sizce bu durum çok istiyorum annem olmak çünkü daha önce iki kez düşük yaptım kanımda pırtılaşma varmiş o yüzden kaybetmişim genetik testte çıktı

Aynı seyler bendede var çok yoğun beyaz akıntı belimdede çok agrı var hemde kabızlık yasıyorum ve adetime daha 10 gün var normalmi sizce bu durum çok istiyorum annem olmak çünkü daha önce iki kez düşük yaptım kanımda pırtılaşma varmiş o yüzden kaybetmişim genetik testte çıktı
Akıntın bi gelip bi gidiyormu acaba bende yumurtlamadan sonra 3 gün çok kuruluk oldu şimdide akıntı bi gelip bi gidiyor

X