Hamilelik belirtilerim size de yardımcı olur umarım ❤️

1 hafta beklicem dayananilirsem inşallah adet olmam

Ovulasyonla takip etmiyorum bilemiyorum o yüzden ama uygulamaya göre 1 Mayıs yumurtlamam
Benimde öyle uygulamaya göre aynı gün 1 mayıs 1gün arayla ilişki yaşadık öyle deneyin diyorlar genelde bakalım inşallaj şuan hiç adet olcam gibi ağeım bişeyim yok lekelenme olurdu normalde gün yaklaşınca oda yok rabbime çok dua ediyorum inşallah bebeğim benimledir

İnşallah

Ben hala olmadım inşallah yerleşme kanamasıdır yaşadığım
Eğer hamileysem ki inşallah rabbim nasip ettiyse normalde 5 haftalık olmuş olucak bugün baktım azönce ve ilk haftaşarda rahim vs büyüdüğü için ağrı olabiliyormuş kasıkta umarım yanılmam busefer yaa bu ay stres yapmamayı denedim yani öyle sanıyorum

Ben kırmızı kart yedim bu ay da regli oldum bi kaç saat önce. Umarım siz hamilesinizdir güzel haberler verin

Evet kasık ağrıları oluyor. Tıpkı regli sancısı gibi. İnşallah bebeğiniz sizinledir

Ben kırmızı kart yedim bu ay da regli oldum bi kaç saat önce. Umarım siz hamilesinizdir güzel haberler verin
Yaaa üzüldüm ama olsun bir sonraki ay denersiniz umarım olur amiin inşallah teşekkür ederim pek bi belirtim yok şuanlık kasıkta çok inceden sızılama geliyor arada okadar bide uykusuzluk var uyim uyanim uyumak istiyom

Evet kasık ağrıları oluyor. Tıpkı regli sancısı gibi. İnşallah bebeğiniz sizinledir
Ya ben test yapıcaktım dünki dediğim 1 gün gecikmeyle belli oluyor öyle test var burda denesem diyorum bugün öğlen denesem olurmu sadece su içtim sıkıntı olurmu ? Evde yoktu çünki tesy

Ayyy hadi inşallah ya Rabbim isteyen herkese versin. Bu ay ovulasyonla takip edicem. Belki etkisi olur

Ayyy hadi inşallah ya Rabbim isteyen herkese versin. Bu ay ovulasyonla takip edicem. Belki etkisi olur
Ben geçen ay deneim olmadı sürekli positifti testleirm bitti devam etmedim olmadı bu ayda 2günde 1 denedik bakalım inşallah yumurtlama günü değerlendirmek sadece 1 gün öncesi ilişki olmuştu spermde 3ila 5 güne kadar kalabildiği için dölleyebilr iş yunurtayı oyüzden o gün boş geçti umudum kırılmaz inşallah benimledir minik fasulyem.

Ya ben test yapıcaktım dünki dediğim 1 gün gecikmeyle belli oluyor öyle test var burda denesem diyorum bugün öğlen denesem olurmu sadece su içtim sıkıntı olurmu ? Evde yoktu çünki tesy
Bence yarın sabah yapın sonra da güzel haberleri buraya yazın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…