Hamilelik belirtilerim size de yardımcı olur umarım ❤️

Kızlar
Gebelik belirtisi olarak kalp çarpıntısı yaşayanınız oldu mu ? Dünden beri çarpıntı yaşıyorum sonrasında da ateş basması oluyor. Artık her şeyi belirtiye yormaktan yoruldum
Kalp hızlı atması belirti olabilir bir sorununuz yoksa

Bence bekleyin ben adetime 9 kala kan verdim negatif 5 kala verdim negatif 3 kala idrar yaptım silikti prodictpr early kan verdim negatif tam adet günümde idrar ve kan pozitifti bekleyin bir kaç gün geç yumurtlama bile olsa göstermiyor

Adetin geçsin o zaman yap bana herkes diyordu anlamıyorsunuz heyecan diyordum haklılarımış

Evet insan heyecanlanıyor gerçekten. Ben en iyisi pazartesiyi bekleyeyim. Siz kaç haftalıksınız buarada ya da doğdu mu bebeğiniz
7 haftalık olduk şu an doktor garanti olsun diye kalp atışını duyabilmek adına 8. Haftada gelmemi söyledi

Hanımlar şu 3 gündür inanılmaz şişkinlik, kabız, kasık ağrısı, gaz, çok nadir öğürme ve arada bir mide de batma yaşıyorum reglime 7 gün var. 2 test aldım biri adet günü veya gecikince yapılanlardan biri de 6gün erken gebelik testi daha önce bebek denememiz olmadı bir yanım testi yapmak istiyor bu belirtilerden dolayı ama bir yanımda çok korkuyor. Belirtiler gebeliğe işaret mi onu da bilmiyorum

Bence yapmayın test gecikmeyi bekleyin 3. Ay deneme de hamile kaldım ben salmıştım ama araştırıyordum da tam adet günü belli oldu doktor hemen hemen adet tarihinle uyuyor gebeliğin dedi ufak tefek böyle fark var sanırım yumurtlama azıcık geç erken bile olsa testte bi gün erken bi gün sonra bile fark ediyor sanırım

Dün yumurtam çatladı bir de 24/25 günde 1 regli oluyorum ve döngünün 17.gününde çatladı reglime de 7gün var çok geç çatlama oldu. Ama kasıklarım fena halde ağrıyor. Teşekkür ederim canım yorumun için

Meraktan ve heyecandan beklemek çok zor oluyor ama test yapıp negatifi görünce büyük hayalkırıklığı yaşıyor insan ve belki de hamilesiniz ama erken yaptığınız için çıkmayacak boşu boşuna üzüleceksiniz

Aynen tamamen öyle oluyor ben de çok erken yaptım tam adet günü çıktı

Sizinle bat aynı gündü sanırım bizim değil mi ? Var mı herhangi farklı bir belirtiniz
Evet 15 i beklenen tarih . Valla ben adet olucak gibi hissediyorum onun dışında hiç bişeyim yok ovulasyon testi ile takip ediyorum yumurtlamam 28 nisandı .testte yapmıyorum önceki aylar gibi hüsranı görmek istemiyorum en azından adet olduğumda görürüm görceğimi.sizin nasıl varmı belirti vs

Benim bir kaç gün kalp çarpıntım oldu. Göğüslerimde de hassasiyet var bir haftadır. Beyaz tenliyim ve göğüslerimin üzerindeki damarlar belirginleşti aslında beni en çok umutlandıran şey bu oldu çünkü daha önceki gebelik geçmişimde göğüslerimden anlamıştım. Gerçi kimyasal oldu o da düştü ama damarlarım belirginleşmişti o zaman. Bakalım yarını bekliyorum merakla heyecanla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…