Hamilelik belirtilerim size de yardımcı olur umarım ❤️

Merhaba benim en son ki regl 2 aya yakın gecikmişti ve mayıs 6 da regl olmuştum regl takibi uygulamasından baktıgıma göre yumurtlama zamanları ilişki oldu ve ilişkiden 2 3 gün sonra gögüslerim agrımaya sancılanmaya başladı içinde sertlik hissediyorum elleyince normalde olmaz bu sertlik ve dokununca acıyo ama bu regl a 2 3 gün kala başlardı bu sefer 16 17 gün önceden başladı kasıklarıma ufacık agrı girip çıktı ama uzun durmadı zaten 3 gün boyunca oldu sanırsam şuan regl a 10 gün kaldı böyle belirti yaşayan oldu mu hiç şimdiden teşekkür ederim

göğüsler ilk belirtimdi benim inşallah hamilesinizdir :)

İnşallah son 10 gün kaldı ögrenmeme.. Teşekkür ederim Allah sag salim dogurmayı nasip etsin size
teşekkür ederim adet geçmeden test yapmamanızı tavsiye ederim adete 3 kala çıkmamıştı benim kan da değer yükselmiş ama negatif dmeişti tam adet gününde yükseldi

teşekkür ederim adet geçmeden test yapmamanızı tavsiye ederim adete 3 kala çıkmamıştı benim kan da değer yükselmiş ama negatif dmeişti tam adet gününde yükseldi
2 kere rüyamda gebelik testinde pozitif gördüm öyle bebek olsun diye çabalayan biri de degilim olursa olur olmazsa olmaz diye yani psikolojik mi bilmiyorum erken çıkmaz sanırım testte en iyisi beklemek

2 kere rüyamda gebelik testinde pozitif gördüm öyle bebek olsun diye çabalayan biri de degilim olursa olur olmazsa olmaz diye yani psikolojik mi bilmiyorum erken çıkmaz sanırım testte en iyisi beklemek
adet geçmesini bekleyin bence burada arkadaşlar derdi hep bekleyin diye hiç bizi anlamıyorlar diye düşünürdüm aslında anladıkları için öyle diyorlarmış :)

Kizlar merhaba benimde yarin bat günüm bugün kaset test yaptim ama negatif Wanniya sen umut oldun bana :) bekliyorum bende

Evet cnm öyledir gerci ben yumurtlama catlama zamanimi biliyorum ama iste bir umut bekliyorum öyle
her gebelik farklıdır aynı olmaz ki zaten hepimizin bedeni de farklı inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsın sizin içinde dua ediyorum ben hep gece yatmadan önce zamanında hayırlısıyla gelsin bebekleriniz :)

İnşallah cnm inşallah Allah razı olsun. Sık idrara çıkma var bndede o biraz umut oluyor ama gebelik testindede olsa çıkardı bugun demeden gecemiyorum kendimce

İnşallah cnm inşallah Allah razı olsun. Sık idrara çıkma var bndede o biraz umut oluyor ama gebelik testindede olsa çıkardı bugun demeden gecemiyorum kendimce
idrar yollarında da sorun olabilir belki ben hamile kalmadan önceki ay idrar yolu enfeksiyonu oldum hatta hiç yanma acı yoktu. daha sonra regl oldum ama çok azdı bir ped anca olacak şekilde az az geldi kısa sürdü sonra hamile kaldım

Belkide bilemiyorum ama suan bana deli gibi sicsk basmasi falan gerekir adet belirtisi olrk hani onlarda yok bilemedim:)

Benim de 13ü görünüyor. Ovulasyon takibi yaptım bu ay. 30 unda pik gördüm. Değerlendirdik bakalım öncesi sonrası vs bekleyelim bakalım
Bende ovulasyon yaptım 28inde pik gördüm 28 ini değerlendirdik ertesi günü değerlendiremedik (çatlama gününü) inşallah olur bu ay ya varmı bi belirti gebeliğe dair ben bu sefer erken gebelik testi yapmıcamhep hüsrandan sıkıldım.olurda adetim 4gün falan gecikirse yapıcam. Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…