Hamilelik Belirtileri ?

hgsmo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2011
1.332
231
Selam kızlar merhaba..buraya hamilelik belirtilerinizi zöğrenmek için konu açıyorum..toplu bi şekilde olursa iyi olur diye düşündüm..

mesela göğüsler illa şişer ve acırmı ? göğsü şişmeye acımayan hamile kalan varmı bu gibi detaylı şeyler işte..

hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum

ben çatlatma iğnesi oldum kızlar çok az zaman kaldı adetime ve merak ediyorum..

arada bi kasılmalarım oluyo..ama göğüslerimde hiç bir belirti yok:26:

normalde adet olacağım zaman göğüslerim 10 gün önceden başlardı ağrımaya ama bu ay hiç bişey yok bende merak ediyorum açıkçası

Bende ağrı gibi değilde sanki göğsüme ara ara
iğne batması gibi oluyordu o göğüs acımalarım 6
haftalıkken falan artmıştı bide en önemlisi kasıklarımda
sürekli bir batma hali vardı bide adet olmadan önceki ağrının
aynısı hı bide en önemlisi ayağa kalkınca hemen gözüm kararıyordu
şimdilik benden bu kadar canım

Son düzenleme:
nesemcim çok teşekkür ederim yorum için canım...

evet kızlar başka yokmu yorum yapacak olan ?

merhaba kızlar benim bugün yada yarın regl olmam lazım bir sürü belirtim var tabi ama adetten öncede aynı belirtiler oluyor genelde.bu ay en çok dikkatimi çeken benim normalde adete 10 gün kala göğüslerim inanılmaz acır hiç dokunamam ama bu sefer bikaç gündür sadece dokununca hafif sızı var vede çok şişmişler test yapmayada çok korkuyorum negatif çıkar diye artık hakkımızda hayırlısı.

karanfil ben 5 haftalık gebişim adetime doğru yumurtalıklarımda çok ağrı oldu ve hala var mesela sende varmı böyle bir belirti...inşallah pozitifi görürsün ve ocak annişlerinde buluşuruz sevgiler...

karanfilcim merhaba..benimde adetime 5 gün var.. normalde aynı senin gibi göğüslerim çok fena ağrır ama bu ay benimde hiç ağrı filan yok arada yokluyorum elleyince bile acımıyo bende çok heycanlıyım bu konuda canım:26:

karanfil ben 5 haftalık gebişim adetime doğru yumurtalıklarımda çok ağrı oldu ve hala var mesela sende varmı böyle bir belirti...inşallah pozitifi görürsün ve ocak annişlerinde buluşuruz sevgiler...

amin canım inşallah Allah sağ salim kucağına almayı nasip eder inşallah darısıda bizlere tabi.canım benim yumurtalıklarımda ağrı arada kasıklarda batmalar adetime yakın hep oluyor. şuan bendeki tek fark su gibi akıntım hala var ki adete yakın kesilmesi lazım bide ğöğüsler çok şiş ama her adet öncesi gibi ağrı yok bide midemde ara ara çok yanma oluyor.inşallah hamileyimdir fakat çok umutlanıp hayalkırıklığı yaşamak istemiyorum.

benimde 5 gün kala hiçbişey yoktu ama 2 3 gündür çok şiştiler ve dokununca az sızlıyolar ki normalde 10 gün kala çok ağrırlar bende hemen adet olacağımı anlarım.inşallah ikimizde hamileyizdir.

güzel bir topik olmus ama sanmıyorum cok fazla kisinin yardım edecegini..

yok demedim tabi ki var keske hepsi gelip belirtilerini yazsa bu sayfa 2 degil 2000lere ulaşsa

evet sesimizi duyan arkadaşlar lütfen deneyimleriniz bizimle paylaşın bekliyoruz

ben biraz önce test yaptım negatif. tek çizgi fakat C ve T bölümünün tam ortasında niye böyle çıktı anlamadım hiç

ben biraz önce test yaptım negatif. tek çizgi fakat C ve T bölümünün tam ortasında niye böyle çıktı anlamadım hiç

belkide bozuk olabilir tatlım yarın sabah ilk idrarla bir daha dene istersen..bugün kaçıncı günündü?

belkide bozuk olabilir tatlım yarın sabah ilk idrarla bir daha dene istersen..bugün kaçıncı günündü?

30.günüm son iki aydır hep 28 günde olmuştum bilmiyorum artık yarında olmaazsa ondan sonra biraz daha umutlanabilirim heralde

30.günüm son iki aydır hep 28 günde olmuştum bilmiyorum artık yarında olmaazsa ondan sonra biraz daha umutlanabilirim heralde

inşallah olmazsın canım..benimde son 4 gün heycanla bekliyorum ama hiç bi belirtim yok..sadece arada bi kasıklarıma ince sızı oluyo okadar

adetime 15 gün vardı yumurtalıklarımda inanılmaz ağrılar oldu adet sancısı gibiydi ve sürekli tuvalete çıkma ihtiyacı duydum. 10-15dakkada bir çok sıkışmış gibi wc ye gittim 2 damla bişey var ama birda göüslerim çok gerginleşmişti acıyordu.
şuan 11 haftalık hamileyim fakat sabahları vs hiç mide bulantısı çekmedim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…