Hamilelik belirtileri

melina7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
17
11
25
Kızlar merhaba,
Nisan ayında dış gebelik geçirdim. 6 ay hamile kalmam yasaktı ve bu ayki yumurtalama dönemimde artık korunmayı bıraktık. Son adet tarihim 23 Eylül ve yumurtlama günlerimi takip ettiğim uygulamada 2-8 ekim arası yumurtlama gözüküyor. 1-2-3 ekimde birliktelik yaşadık. 4 Ekim akşamı ağır beslenmediğim halde midemde yanma başladı. Ara ara salçalı yemekler midemi yakar ama birkaç saat sürüp geçer. Bu sefer ayın 15'i gelmesine rağmen hala midem yanıyor ve bulanıyor. Sabah uyandığımda hemek yiyene kadar bulanıyor yanıyor, gün içinde ara ara oluyor ve akşam yemeğinden sonra yine oluyor. 10 ekimden beri de sol kasığımda ağrı var, baskı oluyor gibi. Hiç halim yok sürekli uyumak istiyorum, kemiklerim ağrıyor ve sürekli üşüyorum.
Önceki hamileliğimde gecikmenin 2. Gününde testim pozitif çıkmıştı ve bundan önce 3 hafta boyunca kemik ağrısı, bel ağrısı, hafif mide bulantısı yaşamıştım ve deli gibi turşu suyu içmiştim. Bu belirtiler hamile olduğumu anlamama yetmişti ve doğru çıkmıştı.
Şimdi ise adetime 6 gün var (21 Ekim) ve ben ağrılardan ve mide bulantısından dolayı yine hamile olduğumu düşünüyorum. Evde test yapmak içim erken olduğunun farkındayım fakat yine dış gebelik riskim olduğu için kontrollü ilerlemem gerekiyor ve ne kadar erken öğrenirsem o kadar iyi. Az önce yaptığım testi aşağı ekleyeceğim. Çok silik bir çizgi görüyor gibiyim, fotoğrafın renklerinde oynama yaptım daha net gözükmesi için. Birkaç gün sonra tekrar test yapacağım ekleme yaparım. Anlayan kızlarım yardımcı olmak isterse çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• 1000037253.jpg
    128,1 KB · Görüntüleme: 36
  • 1000037252.jpg
    96,2 KB · Görüntüleme: 31
O marka için şüpheli diyorlar. Regl gününüzü bekleyip kan testi verin daha stressiz olur sizin için

O marka için şüpheli diyorlar. Regl gününüzü bekleyip kan testi verin daha stressiz olur sizin için
Peki önerebileceğiniz bir marka var mı acaba. İnternetten yorumları okuyorum hepsinde illa yanlış sonuç çıkabiliyormuş

Peki önerebileceğiniz bir marka var mı acaba. İnternetten yorumları okuyorum hepsinde illa yanlış sonuç çıkabiliyormuş
Ben softec kullandım yıllarca ki şu an 8 haftalık hamileyim bir defa beni şüpheye düşürmedi varsa var yoksa yok gösterdi

Çok teşekkür ederim. Hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza, allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…