Hamilelik belirtileri mi hamile olabilirmiyim?

Gazmek

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2019
3
1
27
Merhaba kızlar eşimle 3 aydır bebek istiyoruz geçen ay adetimin üstünden 10 gün geçti ve bir kadın doğum uzmanına gittim adet söktürücü ilaç verdi ve idrarda protein kaçağı var dahiliyeye görün dedi ben adet söktürücüyü kullandım bu ayın 2 sinde oldum ama o ara başka şehirdeydim diye kontrole gidemedim her neyse eşimle daha sonra tekrar çocuk için denemeler yaptık😅 ve dahiliyeye gidip göründüm protein kaçağı için doktor idrarda ki iltihap (mikroptan) dolayıdır dedi Bi antibiyotik verdi ve benim o ilaçtan 3 gün ilişkimiz dende 7 gün sonra mide bulantılarım başladı ilk başta ilaçtandır diye düşündüm ama ilacın üstünden bir hafta ilişkimizin üstünden neredeyse iki hafta geçti ve benim mide bulantım baş dönmem kasık ve bel ağrılarım olmaya başladı sizce hamile olabilirmiyim bir de göğüslerim şişti

Nisanın 2sinde adet olacaksan eger cok erken belirti bunlar canim.

Bu Şubat ayında birşey var sanırım benimde 10 gün gecikti doktor prosgetan düşük dedi ilaç verdi adetin 15 günü başla10 gün iç dedi tahlilerim güzel çıktı bakalım bekliyoruz

Bu Şubat ayında birşey var sanırım benimde 10 gün gecikti doktor prosgetan düşük dedi ilaç verdi adetin 15 günü başla10 gün iç dedi tahlilerim güzel çıktı bakalım bekliyoruz
Kesinlikle yıllardır sabit olan adetim şubatta 6 güm geçikti şubat biraz depresif geçmiş sankı

Kesinlikle yıllardır sabit olan adetim şubatta 6 güm geçikti şubat biraz depresif geçmiş sankı
Ben en son Ocak 21 de kirlendim Şubat boş geçti şubatta olmam lazımkken Mart 2 de oldum ilk defa böyle oldu bende de prosgetana başladım işte doktor verdi bakalım bu ayı bekliyoruz hem düzene girer hem hamile kalman kolay olur diye verdi inşallah gelmesin hamile olayım da 😂

Ben en son Ocak 21 de kirlendim Şubat boş geçti şubatta olmam lazımkken Mart 2 de oldum ilk defa böyle oldu bende de prosgetana başladım işte doktor verdi bakalım bu ayı bekliyoruz hem düzene girer hem hamile kalman kolay olur diye verdi inşallah gelmesin hamile olayım da 😂
çok gecikmiş ya :KK14: insan o kadar bekleyıpte negatıf görünce üzülüyor hadı bakalım belkı hayırlısı böyledir

Maalesef kesin gözünle bakmıştım birde negatif görünce ben şok vardır bunda da hayır diyorum rabbim biran önce nasip etsin aratmasın

Maalesef kesin gözünle bakmıştım birde negatif görünce ben şok vardır bunda da hayır diyorum rabbim biran önce nasip etsin aratmasın
İşte bende de öyle oldu tatlım ocak ayının 25 de olmam lazımdı olmadım şubatın ilk haftası kadın doğuma gittim ilaç verdi kullandım ilaç bitti 15 gün geçti hala olmamıştım kadınlar kulübündeki yazıları okumaya başladım o adet söktürücü ilacı kullanıpta daha sonra hamile olduğunu öğrenen çok insan olmuştu yine umutlandım ki yaptım negatif ti ta martın 2 sinde regl oldum ve şuanda inanılmaz derecede mide bulantım ve baş dönmem var bir yandan ümitleniyorum ama nisanın 2 sini beklicem yinede artık hepimiz için hayırlısı Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize 🙏

Benim de var ama ben progestan ilacına bağlıyorum yan etkisi olabiliyormuş düzensiz olunca yumurtlama günüde tam ne zaman bilemediğimden 10 günden başladık çalışmalara progestan kullanıp hamile kalanları yada nasıl yan etkiler yaşadılar bulamadım en azından fazla kaptırmayım diyorum yine kendimi benimde Mart si sanırım ama bu ilacı bırakınca 3 gün içinde olmam gerekiyormuş oda Mart’ın 2 sine denk gelmiyor kafam çok karışık 😂😂😂

Evet ama tatlım işte insan ümitleniyor herhalde mide hiç bu kadar midem bulanıp başım dönmemişti mevsim geçişleri diyende oluyor ama inşallah gebeliktir 🙏🙏🙏
Mümkündür canim mevsim gecislerinden olmasi da.
Çünkü bir keresinde cok tansiyonum düşüyordu benim aklima hamilelik gelmemişti eşim internetten bakmıştı hamilelik olabilir demisti ama maalesef değildi adet olmustum.
Birde stres sıkıntı etkilerken, psikolojik olarak bircok belirti yaşıyoruz bilinç altindan dolayi
Inşallah bebegin seninledir...

X