HAMİLELİK BELİRTİLERİ - KARINDA HAREKETLİLİK-

haber12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
6
0
26
Merhabalar arkadaşlar lütfen yargılamadan ve kırmadan yorum yaparsanız.

15 nisan da sevgilimle sürtünme yolu ile bir şeyler yaşadık ama karnıma boşaldı, sonrasında 1 saat sonra tekrardan aynı şekilde bir daha sürtünme yoluyla bir şeyler yaşadık ama yine tekrardan karnımın üstüne boşaldı. sonra aradan bir hafta geçti ve benim zaten regl düzensiz polikistik over' im var ama aklıma acaba mı diye bir şüphe düştü, günde 3 4 defa olacak şekilde gebelik testleri aldım 2 testim 2 saat sonra ikinci çizgi silik çıkınca delirdim ama nasıl ağlıyorum oturup çalıştığım yerde ağlamaya başladım, bizim çalıştığım yerde bir abla vardı o biliyordu, sonra 2 hafta sonra ben tarlusal alıp kullanmaya başladım çünkü stresten regl olamadığımı söylediler. ve ben 4 gün sürecek şekilde regl oldum oturup ağladım sonunda dedim. Ve yine 2 hafta sonra şüphelerim başladı çünkü bu platformda hamile olup regl görenler ve daha nicesi.. sonra para biriktirip gidip özel hastaneye göründüm doktor ilgilenmedi direk beta hcg istedi kan tahlili verdim ve doktor gitti yoktu görünemedim direk e nabızdan baktığımda <1,2 çıktı internetten baktığıma göre hamile değildim. Ama o kadar halsiz ve yorgunum ki o zamanlar tekrardan ohh be dedim ve o hastane olayından 2 hafta sonra tekrardan regl oldum ama o stres beni öyle bir hale soktu ki her yerim ağrıyor sürekli hastanelerdeyim sürekli baş ağrısı çekiyorum anlatamam. sonra mide problemim başladı doktora gittim endoskobi oldum ve asıl olay ondan sonra başladı temmuzz 1 de endoskobi oldum 3 4 gün sonra karnım bir anda büyümeye başladı, karnımda hareketlilik sağda solda hareketlilik ama sürekli 1 saat duruyor tekrar başlıyor sonra ben artık sisteme yansımamasını istediğim için tekrardan kalkıp özel klinik olan bir yere gidip kan tahlili verdim ve ultrasyondan baktırdım doktor 4 kistimden başka bir şey olmadığını söyledi ve ben 1 hafta sonra tekrardan regl oldum sürekli adetliydim. 13 temmuzda regl oldum 25 inde tekrar oldum, sonra 26 ağustosta tekrar oldum 6 eylülde yıkandım 12 gün vb sürdü 19 eylülde tekrardan oldum 27 eylülde yıkandım, şuan karnım şiş sırt ağrısı iştahsızlık, mide bulantısı karnımda bebek tekme atar gibi bir şeyler(gaz diyeceksiniz) sancı vb bir şey yok direk hareket tekme gibi bugüne kadar gördüğüm regller, yaptığım testler, (50 tane vardır.) ya yalancı gebelik yaşıyorum, yada gerçekten bağırsaklarımda bir problem var üst üste geldi olaylar.. öyle bir imtihan ve zor zamandan geçiyorum ki nasıl kendime geleceğim bilmiyorum tekrardan hastaneye gidemiyorum hastane görmek istemiyorum. beynim tüm vücudumu ele geçirmiş gibi. soracaksınız erkek arkadaşın nerede diye evlendi :) şaka değil başkasıyla evlendi. En ufak bir sevgiye muhtaç olan kız çocukları maalesef böyle hatalar yapabiliyor nisan 15 den beri 6 defa regl görmüş biri olarak halen hamile olduğunu düşünen ben hayatımın en büyük dersini aldım. Hamile olanlara saygım çok inşALLah rabbim size hayırlı evlatlar nasip eder ama bekar olarak ben bu yükü kaldıramıyorum artık.

Şaka mısın ya şikayet edicem artık yeter hep ayni şeyler psikiyatriste git artık ruh hastasi
neyi şikayet edeceksiniz anlamadım, yani belki destek olursunuz diye yazdım da baktığımda kadın kadının düşmanıdır diye görüyorum, yani olamaz böyle bir şey çok kafaya takmışssın yada evet var git doktora görün demek yerinde neden böyle sinirleniyorsunuz anlamadım.

ablacım hamile olmadığına ikna olman için daha ne yapılması lazım? üst üste regl oluyorsun, kan testi negatif, ultrasondan da bakılmış. emin olman için ameliyat ol bence, içini açıp baksınlar bi.
nisan'da olan olaydan bahsediyorsun, 5 ay geçmiş üstünden, 6. aya gireceksin. 9 ay boyunca bu stresi mi çekeceksin bacım.

Çok haklısın ablacım, bu platformda regl olup hamile olduğunu söyleyenler olunca kötü oldum bir de üstüne karnım şişip mide bulantısı ve karnımda hareketler olunca korktum acaba mı ultrasyonda gözden kaçtı diye lütfen anlayın beni bende istemem böyle bir duruma düşmeyi ayrıca güzel bir şekilde anlayışlı olup yorum yaptığın için teşekkür ederim.

5 aylık bebeğin ultasonda gözden kaçması için bebeğin böbreklere ya da karaciğere falan kaçması lazım asjsjsj
gözün seğirse hamile miyim diyeceksin. hastaneye randevu bulamayan gerçek hastalara yazık, doktorların da zamanını çalma. :) iyi günler.

Aynı şeyi bin defa söyledik çünkü sen insanlarla dalga geciyosun

haklısın abla ne yapayım karnımda hareketlilik olunca korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…