Hamilelik belirtileri herkezin farklıdır ama

Benim adetime bir hafta var aşırı mide bulantım var bir kaç gün önce test yaptım ama negatif çıktı meğer çok erkenmiş.Böyle devam ederse kan testi yaptıracağım son bir haftayı bekliyorum.Buraya yazarım bende DEBA'ya teşekkür ediyorum tamda aradığım konu bu.

merhaba arkadaşım.
evet idrarda kesinlike çıkmaz çok erken . ama normal adet gününe geldiğinde hala hastalanmadıysan kanda ciıkar canım.

test yaptırdınmı canım ne oldu

banada yardımcı olun lütfen,
burnumda sorun vardı film çektirecektim,regli oldum ama lekelenme şeklinde 3 gün sonrada film çektirecektim belki bebek vardır rske atmayım tahlil yaptırayım dedim kanda horman testi yaptılar negatif çıktı,aradan 2 gün geçti lekelenme dışında bende birşey yok,reglimi etkileyecek ilaç vb.şeylerde kullanmadım acaba kan testindemi bir yanlışlık olabilir mi? hamile olabilirmiyim? tekrar test yaptırıyım mı sizce?

canım aynı sorum bende de var, buraya belirtilerimi yazmıştım göğüslerimde damarlar oluştu falan, hala var gerçi ama adet oldum bugün 3. gün ilk gün normal geldi, 2. gün çok az geldi şimdi ise kahverengi akıntıya dönüştü perşembe doktora gidecem ben de ama pek umudum yok...
burda bi arkadaş vardı 1 ay falan ne kan testine ne idrar testinde çıkmamıştı ama meğer hamileymiş bazen kendini geç gösteriyormuş işin çok acil değilse bekle biraz sonra gene yaptır canım istersen....

bende 3 gün falan lekelenme oldu,bugün 5. gün halen regli olacağım diye bekliyorum,wc gidip baktım damarlar belirgin göğüs kenarı kahverengi yer büyük yada bana çocuk çok istediğim için öyle geliyor .hormon testinde ilk günde çıkmaz mı?dua edin inşallah hayırlıysa çocuktur

inşallah canım Allah sana da bana da HAYIRLI ZAMANDA evlat nasip etsin inşallah..

Canlarım bugün hamile olduğumu öğrendim. Hepinize bu güzel duyguyu yaşatması için dua ediyorum. Ben 1 hafta önce test yapmıştım negatifti. 5 gün önce test yapmıştım gene negatifti. Bugün yaptım pozitif:) Emin olmak için kan testide yaptırdım pozitif. Nolur gününüzü bekleyin. Ben geçen hafta kendimi çok üzüp hırpalamıştım değilim diye halbuki hamileymişim.

Benim hiç akıntım olmadı idrarımda tortuda olmadı. Gazım olmadı. Kasıklarımda şiddetli bi ağrı olmadı. Belirtilerim belimde şiddetli ağrı(popomuzun üstündeki kuyruk sokumunda) göğüs uçlarımın çok acımasıydı. Bacağımda kasılmalar oldu ağrılar çekilmeler falan ve ayrıca regl öncesi çıkan sivilcelerimde aynen çıktı.

canım hayırlı olsun çook çok sevindim Allah sağlıkla doğmasını ve büyütmeyi nasip etsin...

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…