Hamilelik belirtileri herkezin farklıdır ama

DEBA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
251
10
Ya sızlerın nasıl

Son düzenleme:
cnm ben adetime 1 hafta varken baktırdım ve hamile olduğumu öğrendim,aynı adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyordu,ilaç içecektim ne olur ne olmaz diye baktırdım ve o ay hiç ümidim yoktu
bende pek bir belirti olmadı yani

Hala hamilesindir umarım.eyer öyleyse aynen bir belirtiolmaksızın devammı etti.

canım bendede aşırı kasık ağrısı vardı tansiyonum düşüyordu sürekli kist şüphesiyle doktora gittim ama hamileymişim gitmeden testde yapmıştım o kadar kesin hamile değilim diyordum

adet olmadan 1 hafta once tek belırtım goguslerımdekı damarlardı
farketmemek ımkansızdı resmen yol gıbı bır suru kanal olusmustu
ve test yapmadan anlamıstım ınsan hıssedıyor zaten
ama malesef kaybettım

canım Rabbim bir daha nasip eder inşallah en kısa zamanda

bendeki belirtiler gece bas agrısıyla uyanıyordum bide uykusuzluk vardı.ama malesef kaybettim

bende hamıle oldugumu dusunuyordum ama dun adet oldum yıkıldım cunku son a.d.t 21 dı sevınmıstım ama yıne olmadı cok uzuldum senağlama

ıŞallah allah ısteyn herkeze verır.benımde 3.bebeĞım dıĞer ıkısını kaybettım ve Şu anda nasıl bılmıyorum aÇıkcası

merhaba arkadaşlar böyle bir konu açtığı için deba ya teşekkür ediyorum tam aradığım konu :)
benim adetime 5 gün var 3 gün öncesinde göğüslerimin etrafındaki kahverengi halkanın genişlediğini farkettim ve sonra göğüslerim şişimeye başladı şimdi acıyor. ve damarlar çıktı göğüslerimde ayrıca mide bulantım da var ve göbek çukuru ve etrafı kaşınıyor böle garip bi his var..
hamile olduğumu düşünüyorum 8 aydır istiyoruz bu belirtileri yaşayıp hamile olmadığını öğrenen var mı ? inşallah Allah isteyen herkese verir.

slm arkadaslar benimde adetim 3gün gecti sadece bas dönmesi var ama fazla degil ve bugün idrar testi yaptim malesef negatif cikti acaba erkenmi test yaptim

yelda merhaba canım ,
idrar testi bazen sonuçu çıkarmayabiliyor.birde zaten 3 gün geçmiş bence erken ...
en az 1 hfata bekle... yada kan tahlili yaptır

merhaba arkadaşım ben 4.gebeliğimi yaşıyorum aslında ama şansızdım galiba her seferinde kabızlık hariç diğer belirtilerin hepsi farklıydı. herkezin belirtileri farlkı da olsa bu belirtileri duydum .ama lütfen stres yapma acaba sorusunu ortadan kalndıralım istersen normalde 28 günde mens yani adet gören bir kadın 14.gün gibi yumurta çatlamasından sonra döllenme oluyor.bu süreç ortalama 1 hft gibi adetin 21.gününden itibaren kanda beta hcg hormonu salgılanmaya başlıyor.eyer istersen yahihoyyytrın bir kan tahlili yaptır beklemene gerek yok yani
bu arada kaç günde hastalınorsun oda önemli.lütfen haber ver senin adına inan çok sevinceğim.

tsk deba moral verdin test icin erken oldu galiba ama bende cok hafif bas dönmesi var baskada hic agri belirti yok insallah hamileyimdir yaaa allah isteyen herkese versin

canım ben 34 gün de adet oluyorum ama doktor geçen ay adet düzenleyici verdi.bu süre çok uzunmuş öle söledi. bu ay onu kullandım yani 28 ila 30. gün adet olmam gerekiyor pazartesi tahminen adet olmam gerek.
test yapmaya korkuyorum negatif çıkacak yine diye o yüzden adetimin geçmesini beklemeyi düşünüyorum beni en çok şüphelendiren göğüslerimin etrafında ki kahverengi halkaların büyümesi oldu yani bu adet belirtisi olamaz diye düşünüyorum inşallah hamilelik belirtisidir, iyi dileklerin çok teşekküe ederim debacımhihoyyyt

kızlar 3 gün geçince idrarda çıkmayabilir benim 20 gün sonra çıkmadı idrarda siz bence birkaç gün sonra kan testi yaptırın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…