Hamilelik belirtileri gerçekten var mı?

MysticWomen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2024
1
0
25
Merhabalar herkese, bu süreçten geçmiş arkadaşlara sorum. PCOS hastasıyım 1 yılı aşkındır doğum kontrol hapı ile regl oluyorum. En son regl başlangıcım 21 Eylül. Regl biter bitmez doktor kontrolü ile beraber yumurtalık takibi yaptık, 7Ekim Pazartesi gününden 11Ekim Cuma gününe kadar değerlendirdik. İlişkiden sonra sabaha kadar ayağa kalkamadım doktorum bu şekilde yönlendirdi. Gebelik belirtilerini bu formda okudum ve ne okuduysam hissetmeye başladım psikolojik olarak sanırım, rahimde batma, göğüs ucu hassasiyeti, baş ağrısı, bel ağrısı vs. Yerleşme kanamam olmadı ve akıntım yok. Reglime 4 gün varken yani dün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. O sonuçtan sonra belirtilerin hiçbiri yaşanmıyor. bu belirtiler sizde gerçekten yaşandı mı yoksa tamamen psikolojik mi? Regl gecikince testi tekrarlamalı mıyım? Bu ara pcos hastası olduğum için regl olmama ve kiste dönüşme ihtimalim de var, ilk hamileliğim olduğu için gergin ve stresliyim.

Belirtilerin bir kısmı psikolojik bir kısmı da zaten regl belirtisi çok ayırt edilebilir bir belirti olmuyor regl gecikmesinden önce maalesef sizin reglşniz geçerse tekrar test yaparsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…