Hamilelik bekleyen Bursa'lı bayanlar sohbete buyrun:)

canımmmmm cok üzüldüm bayadır ugrayamıyordum bı gıreyım dedım sok oldum cok gecmıs olsun lutfen uzulme arkadasım en azından dogurgan oldugunu bılıyosun rabbım en kısa zamanda yenı bır saglıklı ewlat nasıp etsın ınsllah hersey bızler ıcın ne zaman ne olacagını kım bılebılır sukretmelısın 38 39 haftada dogurup bebegı dogumda ölenler var onuda gectım buutup askere yollayıp cocugunu kaybedebler var bu halımze sukretmemız gerek rabbım kısa zamanda yenı bı bebısle ödüllendirsin sizi inş....

merhaba kızlar.bebeği olmayanlar için okunan 500 yasini duymuşsunuzdur.bende başlamaya karar verdim ve bu yolda beni anlayan bebek hasreti çeken arkadaşlarımın desteğine ihtiyacım var.bir kişi bir tane okuyabiliyor yani 500 ayrı kişi bulmam gerekiyor bu da oldukça zor.onun için eğer aranızda okurum diyen olursa çevresine dağıtabilirse inanın cok memnun olurum.bende okuyan olursa sizlere destek olurum.okuyabilen olursa bana burdan sayı verirse iyi olur .şimdiden ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…