Hamileliğinizi Ailelere Nasil Söylediniz?hikayelerinizi Paylaşirmisiniz?

BASAK0402

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
238
0
Arkadaşlar Biz Ailelere Henüz Söyleyemedik Bebişin Geleceğini Ve Değişik Olsun Istiyoruz. çünkü Ilk Bebek Olacak Her Iki Aile Içinde. Dümdüz Geçiştirmek Istemiyorum. Aklina Parlak Fikir Gelenler Var Mi?

ben anneme telde söledim aslında sölemiyodum bi şekillde analdı ve sıkıştırdı kayınvaldemlerede doktor dönüşü eve erken giidnce hayırdır dedi dedik doktordan geliyoruz bişeymi oldu hastamısınız dedi dedik torun geliyo :)) aslında bende daha farklı istiyodum ama olmadı
bence şöle yapabilirsin eğer aileler anlaşıyosa ikisinide evde güzel bi yemekle ağarla hatta bunu pazar günü babalar gününde yaparsın babalara hediyeleri verirken bunlar torununuzdan dersin :))

Güzel Fikir Ama Annem Istanbula Tatile Gitti şimdi Bir Araya Getirirsem Gücenir Ben Yokken Söylediniz Diye. çok Hassas Ben Evlendiğimden Beri..

ooo haklı ama bende olsam bende gücenirim o zaman ya ikisinde telde söle yada annen ne zaman gelcek

benım aılemde istanbulda ben de ankaradayım dolayısıyla anneme daha ogrendıgım ılk gunn soyledım :))) ama yasıkkk kayın valıdem henuz bilmiyor esımde hafta sonu gıdelım soyleyeım dıyoruz habıre bısey cıkıyor :)) telefonda da soylemek ıstemıyor esım bakalım bugun de tutabılırse esım kendını hafta sonu gıdıp soyleyecegız ama sanmıyorum kesın bugun telefonda soylerrrrr :))))
ne sekılde soylenırse soylesın cok mutlu bı olayyyy onlar babanne ve annane oluyorlar ve de dede :))))

bız öğrendiğimiz günün akşamı annemlere gidip soylemeyı düşünmüştük.Ben annemı arayı akşama geleceğimizi soyledım.sana bır surprızım var dememle bırlıkte sıkıştırıp hamıle mısın yoksa dedi.Bişey sylemeden kapattım ama anlamıştı.Bız gıdene kadar diğer aile uyelerıne de sylemiş sağ olsun. bizde gittiğimizde dede/anneanne oluyorsunuz vs.. dedik. babam hıc tepkı verememişti yazık..:)
şaşırmışlardı..
kayınvalıdem,kayınpederım yok zaten.

Ben Iki Babayada Kargo Ile Oyuncak Bebek Göndermek Istedim Ve Her Iki Ailede Ayni Anda öğrenecek (kargoda Doğan Aksakliklar Beni Bağlamaz).özellikle Baba Seçmemin Sebebi Annem şehir Dişinda Kayinvalidem De Panikatak Hastasi.

Bir Yandanda Biraz Daha Bekleyim Ultrasona Girdikten Sonra Resmini Göstereyim Diyorum..

valla senin yerinde olsam o bu demem surt sırta verin eşinle önce annelrinizi sonra babalarınız arayın söleyin telde olsun bitsin

Bende Söyleyelim Kurtulayim Diyorum. Ama Eşim çoğul Gebelik Bekliyo..tahminlerinde Hiç Yanildiğini Görmedim (inş Bu Bir Ilk Olur) Ultrasonda Görelim Ondan Sonra Diyorrr...offf Ya

amaaan sende eşine de öle bişey varsada oda ikinci sürpriziniz olur ne güzel bütün sürprizleri bi kerede yapmaktansa teker teker daha sevindirici

ohooo aynısı bende de oldu hatta benim babama annem eşimin babsınada annesi söledi çekiniyosun sonuçta eskiden hepten ayıpmış artık daha bi aşıldı ama yinede çok rahat olamıyosun yani babamın yanında doğum şekli veya göğüslerimin şişliğinden bahsedemiyorum tabiki :))

a benim hastaneyle evimin arası 5 dk eve gelene kadar telefon rehberimin yarısını aramıştım bile

Ayyy Iyice çatlamaya Başladim Bugün Akşam Olmaz. Böyle Bi Duyguyu Herkesle Paylaşmak çok Güzel Olur Ya. Sirküpü Gibi Ne öylee .

Yuhhhhhhhhh Bu Kadar Olur Cep Tefonu Kapali (kayinvalidemlerde Niğdeye Gitmişlerdi) Pes Doğrusu Balimin Kalbi çok Temiz Anlaşilan

X