Hamileliğinizde bebeğinizin kalp atışlarını dinleyin

safiye09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
16
0
Merhaba,

Ben 14 haftalık hamileyim. Eşim Angelsounds meleksesleri ürünü almış. Harika bir alet ilk bebeğimi düşürmüştüm. O yüzden çok endişelerim vardı. Şimdi her an bebeğimin kalp atışlarını dinleyebiliyorum ve çok rahatladım. Bebeğimi her an yanımda hissediyorum ve çok güzel iletişim kurubiliyorum. Ayrıca bu sesleri kaydedebiliyorsunuz. Bebeğiniz doğdukdan sonra ona dinlettiğiniz zaman gaz sancısına çok iyi geliyormuş. Tabii çok da güzel bir hatıra olacak. Bütün hamile arkadaşlara tavsiye ediyorum. Herkeze sağlıklı bir doğum dilerim.

gercektende cok guzel bir hediye almıssın canım.Acaba eşin ne kadara almış???
ama surekli dinleyipte takıntı yapma kendine olur mu lmaz: lmaz:
yoksa duyamadığında falan cok panik olursun...

Benim eşim de bebesounds marka almıştı, set halinde. ıçinde doğmadan önce dinletebileceğin senfoniler, doğduktan sonra dinletebileceğin senfoniler, doğmadan önce dinletmek için ya da sesini duyurmak için mikrofon ve onun seslerini kaydedebileceğin bir cihaz bulunuyor. Yalnız sürekli pozisyon değiştirdiği için kalp seslerini duymak için epey çaba harcıyorsunuz. Sen nasıl belirliyorsun safiye09?

anladıgım kadarıyla reklam amaclı sıtede gezınıyorsun...

safiye09 kullanıcısından alıntı
Merhaba. Bende Şubat da anne olucam Allah izin verirse. Gerçekten mucizevi bir duygu. Angelsounds, meleksesleri el dopleri aldım. Bebeğim kalp atışlarını dinledikce çok mutlu oluyorum ve bebeğimi her an yanımda hissediyorum. Bütün hamile arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Herkeze mutlu ve sağlıklı bir hamilelik dilerim.

bu subat annelerıne yazdıgın yazı. kac ay ard arda dogum yapıcaksın pardon ama? ınsanların duygularıyla oynaman hos degıl. kusura bakma sımdıye kadar kımseye boyle bı cıkıs yapmadım ama dayanılacak gıbı degıl. burasıda reklam alanı degıl ayrıca !!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…