Hamileliğin son haftalarında ve lohusa zamanında aklınıza istenmeyen kötü korkunc görüntüler geldiği oldu mu?

damlaainkorea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
506
260
Daha önce hiç yaşamadığım bir şey bu, aklıma türlü kötü imgeler ve düşünceler geliyor şimdi daha iyiyim. Toparladım, düşüncelerin benden değil hormonlardan kaynaklı olduğunu kendime ispat ettim. Aynı durumları yaşayan oldu mu?

Evet aynilarini yasamistim hala daha arada yasiyorum ilk gebeligimde yasamistkm suan 2. Gebeligim 13 hafta ara ara yasiyorum.hormonlardan hormon duzeylerimiz sapitiyor

Evet ben gebeliğimin son zamanlarında halisünasyon gördüm. Lohusayken de sürekli korkarak uyanıyordum. Geçti çok şükür

Bu çok normal bir süreç. Bedeninde başka bir beden yasatip buyutuyorsun zaman zaman çok mutlu olup zaman zaman en dipte duygular yaşayabilirsin. Herşeyin en iyisini de en kötüsünü de hissetmen normal çünkü iki kişilik yaşıyorsun hayatı. Bu süreç geçecek ve hepimizin kıyısından köşesinden içinden dışından payını aldığımız süreçler. Sağlıklı huzurlu tek avazda doğum nasip etsin Allah.

Çok tatlısınız çok teşekkür ederim, doğurdum 7 gün oldu ♡ Allah razı olsun. Rabbim herkesin hayatını guzellestirsin

Bence hamileliğin son dönemleri delilik. Dün gece 2de uyuyabildim. Sabah 7de uyandım, gün içinde hastane işleri falan derken dinlenemedim. Akşam çılgınlar gibi uykum vardı, uyuyamadım. Gece yine 1 civarı uyuyabildim, sabah 5ten beri sanki mükemmel uykumu almış gibi ayaktayım ama yorgunum da. Kesinlikle hormonlardan kaynaklanıyor diye düşünüyorum…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…