Hamileliğin başlıca belirtileri neler

Bu arada bende erken gebelik testi yapmıştım ama sonuç negatifti :1no2:
Şimdi kan testinin sonucunu bekliyorum.
Ama nedense içimde hiç ümit yok.
Sanki regl olcakmışım gibi kasıklarımda hafif bir ağrı var.
Hamilelik belirtilerinde bu ağrıların şiddeti nasıl oluyor?? Bilen varmı?
Bi de göğüslerde sancı çok oluyo mu???
Hiç belirti olmadan da hamilelik oluyormu ooffffffffffffff çok merak ediyorum

slm kızlar benimde kasıklarımda ağrılar var ve karnım çatlayacakmış gibi şiş.ağrı bazen bacaklarıma vuruyor.hastalanmama 12 gün var daha.evde test yapmaktan bıktım artık.acaba gebelik varsa kanda şimdiden çıkr mı?

arkadaşlar bir kaç kez yazdım ama cevap alamadım 1 senelik evliyim son adet tarihim 17 şubattı ve bir daha adet olmadım 18 martta adet olmam gerekirken olmadım 1 hafta önce eczaneden idrar testi aldım fakat negatif çıktı acaba yanlış olma ihtimali varmı kan testi yaptırmak istiyorum ama açıkcası korkuyorum inşallah hamileyimdir ama başka hiç bir belirti yok lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

arkadaşım sen bence hamen kan testi yap bence hamilesin çünki nisan ayındayız benim arkadaşımda öyle test yaptı çıkmadı sağlık ocağında yaptı gene çıkmadı kan testinde 2 aylık hamile olduğu çıktı hadi hayırlısı inşallah hamilesindir:teytey::teytey::emir_bebek::emir_bebek:

arkadaşlar öyle bir durumdayız ki farkında mısınız regl belirtileriyle hamilelik belirtileri aynı. ınsan ne düşüneceğini şaşırıyor. Umutsuzlanıp regl olacağına yormak istemiyor, Umutlanıp hamileyim deyip regl olunca hayal kırıklığına uğramak istemiyor. ben de 31 martta çatlatma iğnesi vuruldum bekliyorum 6 günüm var bakalım inş. hayırlısıyla bekliyoruz.ben de aynı kasıklarda ağrı, batmalar, göğüs hassasiyeti, mide bulantısı yaşıyorum ama bu her ay oluyor gebelik istediğimden beri:KK43: Artık kendimi üzmek istemiyorum Allahım herkese hayırlısıyla,hayırlı evlatlar nasip etsin

ya arkadaşlar benimde adete daha 10 gün var ama 2 gündür göğüslerim çok fena ağrıyo ve kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyorum umuda kapılmakta istemiyorum ama yinede beklemekten başka çare yok bu psikolojiden kurtulmanın yolunu bilen varsa lütfen yardımcı olsun bu 9.ayım ama artık dayancak gücüm kalmadı adet yakın çok morlim bozuluyo uffffffffff

ya arkadaşlar benimde adete daha 10 gün var ama 2 gündür göğüslerim çok fena ağrıyo ve kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyorum umuda kapılmakta istemiyorum ama yinede beklemekten başka çare yok bu psikolojiden kurtulmanın yolunu bilen varsa lütfen yardımcı olsun bu 9.ayım ama artık dayancak gücüm kalmadı adet yakın çok morlim bozuluyo uffffffffff

şakkıdı9.ayınmıı
Benim 27.ayım ama umudum hala devam ediyorşakkıdı

slm kızlar benımde adetıme 4 gun kaldıı kasıklarımda gogsumde falan bı agrı yok ama 2 gundur mıdem o kadar cok yanıyo kıı anlatamam hamılelık belırtılerınde mıde yanması olurmuuu bılgınız varmıı

bildiğim kadarıyla mide yanması oluyomuş. Benimde 1 mayıs ta olmam lazım. midem çokyanıyo. midemde ağrı var ve gazım var. bugünde kasıklarımda ağrı başladı ama hastalancam herhalde :KK43:(

kızlar bende adete 4 gün kala öğrendim hamile olduğumu benim belirtilerim sadece kasık ve göğüs ağrısıydı kasıklarımda sadece ani hariketlerde ağrıyor bide çok yorulduğum zaman onun dışında hiç belirtim yok

bildiğim kadarıyla mide yanması oluyomuş. Benimde 1 mayıs ta olmam lazım. midem çokyanıyo. midemde ağrı var ve gazım var. bugünde kasıklarımda ağrı başladı ama hastalancam herhalde :KK43:(

canım benımde 2 gundur mıdem cok yanıyoo hazımsızlık var baskada hıc belırtım yok benımnde adet tarıhım ayın 2 sındee bılmıyorum bakalım ne olacak senın sorunun ne yada bır sorunun varmıı yanı hamıs kalmanı engelleyen benım polıkıstık over ım var 3 ay catlatma ıgnesı kullandım sonra rahım fılmı cekıldı oda temız cıktı sımdı 2 ay beklemeye aldık doktorum ole dedı mayıstada olmazsa asılamaya gececegız hayırlısı ınsallah herkez en kısa zamanda bebışlerıne kavusur

konyacığım benim bildiğim kadarıyla benim bi sorunum yok, yani yumurtalıklarımda bi sorunum yok bildiğim kadarıyla biz yaklaşık 9 aydır korunmyoruz ama cddi anlamd 4-5 aydır bu takvim yöntemine dikkat ederek bebek düşünmeye başladık. yani yumurtlama günlerinde daha da dikkat ettik uğraştık yani :KK70:. benim şuan sanki midem bulanıyo gibi psikolojiktir belki de bilmiyorum her ay hayal krıklığına uğradığımdan artık umutlanmıyorum zaten. bugünde kasıklarım ağrıyınca yani bi ara çok ağrdı şimdi pek ağrımıyo. hastalanacağımı düşünüyorum blmiyorum. bi de bikaçgündür midemde böle bi şişkinlik var. bilmiyorum ya hayırlısı. umutlanmak istemiyorum..

benim hamilelik belirtilerim aynen adet belirtisiydi o yüzden hiç kondurmamıştım karın sancısı göğüs ağrısı hafif beyaz akıntı her ay olan seylerdi yani

bendeki belirtiler adet olcakmışım gibi arada agrılar,gögüslerde hassasiyet,aşırı üşüme,sivilcelenme..en belirgin olanı bunlardı..

slm kızlar bendede aynı şeyler var göğsümde şişlik mide bulantısı kasık ağrısı adetimde 10 gün gecti test yaptırdık dün negatif cıktı kafayı yıcem artık okadar umutlandımkı offf offf...Çok üzgünüm çoook

merhabalar benim de adet tarihime neredeyse 15 gün var ama şimdiden göğüslerim iki katına çıktı ve feci ağrıyor karnımda şişkinlik hissi ve bel ağrısı ve hala yumurtlama dönemindeki kıvamda akıntım var sizce bunlar şey belirtisi miiiiii:))))

slm kızlar bendede aynı şeyler var göğsümde şişlik mide bulantısı kasık ağrısı adetimde 10 gün gecti test yaptırdık dün negatif cıktı kafayı yıcem artık okadar umutlandımkı offf offf...Çok üzgünüm çoook
CANIM BENİM 15 GÜN GEÇMİŞTİ BİR KERE STRESTEN CANIM AMA GEÇ DÖLLENMEDE OLABİLİR BENİM ABLAM 15 GÜN GEÇİNCE ÖĞRENDİ.hihoyyyt

kızlar merhaba.benımde dun adet olmam gerekıyordu hala olmadım.asırı kasık agrım var batmalar seklınde,uykum fazlasıyla var,goguslerım şiş ve cok acıyor,renksız akıntım var hıc olmazdı adet zamanı.1 senedır olmadıgı ıcın umutlanmak ıstemıyorum artık.hayırlısı.korkuyorum negatıf sonuc almaktan.Allah'ım inşallah hayırlısıyla bebişlerimize kavusmayı nasıp eder hepimize...

bnmde bas dönmesi mide bulantısı bel agrısı karnımda sislik var ayın 1 de adet olmam gerekiyodu olmadım hala 3 kere test yaptm cok pembe degil ama iknci cizgi cıktı bariz belli kan tahlili yaptıramıyorum ilcede yokmus idrar yaptırdım dün silik dedi deger düsükmüs sanırım ama idrar da gec cıkıyo demi hamileyimdir insallah

X