Hamileliği benim gibi çok erken öğrenen varmı

sevgsssss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
405
189
Kızlar merhaba hamileliğimi adetimin 27. Günü test yaparak belli belirsiz çizgiyle öğrenmiştim. Kan testim 31 çıkmıştı . Doktor var da diyemem yokta demişti . Şimdi o ince çizgi 2 yaşında afacan bir oğlan oldu şimdi 2. Bebeği istiyorum . İlki ilk denediğim ay olmuştu çok şükürrrr. Bu da ilk denediğim ay olacak. Bebeğim olmasına rağmen içimde değişik duygular var. Yine ilk aydan olur mu diye Rabbim isteyen dileyen bakabilecek herkese nasip etsin amin bu arada bu sefer dayanabilirsem adetimin geçmesini bekleyeceğim son adet tarihim 21 ağustostu 28-32 günde bir adet olurum inşallah dayanabilirim

bende 34 beta ile 28. günde öğrenmiştim 2. denemeydi
maalesef düşük oldu martta , hala gelen giden yok

Degere göre mi erken Cok yenı deniyor? Bılmedıgım ıcın soruyorum
Yakın Arkadasımın degeri 320 filandı
Doktor Cok yeni, belki ıkı haftalık dedi. Vajınal ultrasonla baktı
Keseyi goremıyorum belkı kimyasal bile. Deger Cok dusuk cunku fılan yapmıstı kıza.
Acilde baktırmıstık

Aklıma Sımdı delı sorular geldı
İkı haftalık 300 lerde oluyorsa
Sizin degerınız dunkü hamilelik mi oluyor
Komık yanidoktorun dedıgıne gore gidersem
Acıklama ıstıyorum

zaten bir süre iyileşmem için ara vermem gerekiyordu bu denediğimiz 3. ay olacak nasip bakalım

İlk değerim 31 4 gün sonra 200 küsür 4 gün sonra 1000 küsürdü . 1000 küsür olduğunda bile kese görmeden hamilesin pek demiyorlar . Kese görünmesi lazım

Kızımda beta hcg 8 ile öğrendim. Bu gebeliğimde adetim bir gün gecikince 173 çıktı.
ilişkinin ya da yumurtlamanın kaçıncı günüydü acaba benim de bugün 10. Gün de sürekli aklıma gidip kan versem mi diye geliyor bu ay bi heyecan var nedense.

Bu değerler belli bir aralıkta oluyor aslında. Düzenli artıyor mu ona bakmak gerekiyor. En doğrusu son adet tarihini göre 7.hafta gibi gidip kese oluşmuş mu, kalp atışı var mı diye muayene olmak. Kese oluşunca bile boş gebelik ihtimalini göz önünde bulunduruyor doktorlar.

ilişkinin ya da yumurtlamanın kaçıncı günüydü acaba benim de bugün 10. Gün de sürekli aklıma gidip kan versem mi diye geliyor bu ay bi heyecan var nedense.
O kadar hatırlayamıyorum
Adet tarihinize bir iki gün kalana kadar sabretmeye çalışın. İnşallah hayırlısıyla nasip olsun.

Kızlar benimde adetime 2 gün var dayanamadım test yaptım sizce hamile miyim? Kanda verdim sonucu yarın çıkacak sabırsızım biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…