Hamileliğe hazırlık sürecim

Evet eczacı atın baksın akşam gelince :) gitme şansım olsa gitmek isterim ama baktım Mersin’de havaalanı da yok günü birlik bizi çok yorar ikimiz de sağlık sektöründeyiz gitme durumumuz yok
Aslında tarsus hava limank açıldı orası da mersinin ilçesi ama tabi dediği gibi önce ilaçları kullanın öylr hamile kalan çoook kişi var. Ben hamile kalmaz isem hsg çekecek çünkü çok fazla enfeksiyon oldum tüplerim kapalı olabilirmiş

Ben baktığımda Adana iniş falan çıktı geri kapattım sayfayı Hsg çektirin mutlaka ben çektirdim tüplerim açık hemde kapalılık varsa film esnasın da açılabiliyormuş hem kafanız rahatlar

Ya vallahi para falan umrumda değil artık hayırlısıyla gebe kalsak yeterli :)) benim gittiğim doktor aşılama yapalım olmazsa tüp bebeğe gidin dedi şaka gibi o moral bozukluğuyla eve geldik
bence bunlar en son yapılacak şeyler. Her şeyi deneyip bunlara yönelmek lazım. Sıkmayın canınızı ben de ne görsem deniyorum bekliyoruz inşallah tutar

Sizin sorun tam olarak ne anlamadım adetiniz geç mi oluyor
Benim aslında sorunum başta prolaktindi. Ondan dolayı yumurta çatlamıyor olabilir dendi. Ama ahmet hocaya gidince şunu da farkettik ki eşimin de sonuçları çok iyi değil. Yani ben de hormon sıkıntısı eşimde de sperm sayısı ve morfoloji sıkıntısı var diyebiliriz

Ben baktığımda Adana iniş falan çıktı geri kapattım sayfayı Hsg çektirin mutlaka ben çektirdim tüplerim açık hemde kapalılık varsa film esnasın da açılabiliyormuş hem kafanız rahatlar
Evet kesinlikle katılıyorum size. 3. Ay olmazsa hsg bakacak hoca. Ayın 23ünde de kontrolüm var burayı güncellerim mutlaka kist durumunun oluşturdugu sıkıntı geçmiş mi diye bakacak

Sizinle aynıyız işte benimde prolaktinim yüksek çıkmıştı

Evet kesinlikle katılıyorum size. 3. Ay olmazsa hsg bakacak hoca. Ayın 23ünde de kontrolüm var burayı güncellerim mutlaka kist durumunun oluşturdugu sıkıntı geçmiş mi diye bakacak
İnşallah geçmiş olur merak ettim hayırlısı olsun sizin için

Hi yok canim cok şükür regl dönemi disinda yaşamıyorum. Bide ben ovulasyon testi kullanıyorum her ay yumurtlama da görüyorum catlamayida yasiyorum. Ama bu hormon testini merak etmiyor degilim

İnşallah geçmiş olur merak ettim hayırlısı olsun sizin için
İnşallah çok teşekkürler hepimiz için en hayırlısı olsun prolaktin için üzülmeyin dostinexten sonra düşünce arada yarım şekiilde dostinex alırsanız hep kontrolde kalıyor yine de doktorunjza sorun tabiki benimki öyle önermişti ben size ilaçları da atıcam mutlaka

Hi yok canim cok şükür regl dönemi disinda yaşamıyorum. Bide ben ovulasyon testi kullanıyorum her ay yumurtlama da görüyorum catlamayida yasiyorum. Ama bu hormon testini merak etmiyor degilim
Fsh ve lh yumurta rezervini gösteren amh için bir ön bilgi veriyor aslında. Yine de baktırın derim

Buradan nedense bana maille bildirim gelmiyor siteye girmedikçe gelen mesajları göremiyorum ben size instagramımı bırakayım ordan da yazabilirsiniz. (elcinmente) biyografim de Medipol üniversitesi falan yazıyor :)

Buradan nedense bana maille bildirim gelmiyor siteye girmedikçe gelen mesajları göremiyorum ben size instagramımı bırakayım ordan da yazabilirsiniz. (elcinmente) biyografim de Medipol üniversitesi falan yazıyor :)
Tamamdır oradan atayım o zaman

İstek attım size ismim Özge

Ya vallahi para falan umrumda değil artık hayırlısıyla gebe kalsak yeterli :)) benim gittiğim doktor aşılama yapalım olmazsa tüp bebeğe gidin dedi şaka gibi o moral bozukluğuyla eve geldik
Selamlar mersindeki dr ile ilgili burda çok kötü yorumlar var gitmeyi düşünürseniz burdan bi araştırın derim .

Merhabalar ben ahmet hoca ekim başında gittim bana takviyeler ve kür önerde beslenmeye dikkat etmem gerektiğini söyledi ancak benim prolaktin 30 kendisine incir kürü daha da artırabileceğini söyledim kullanmayalım dedi ve hayıt için araştırdım oda yükseltiyormuş sizlerde başınıza gelen var mı ben hayıtı bıraktım ya daha yükseltirse diye ama düşürür diyende var açıkcası hormonlarla çok uğraşmak istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…