Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

Yumurtlama olduktan sonra yaklaşık 13-14-15 gün sonra adet kanaması oluyor da o yüzden eğer yumurtlaman 2-3Nisan arasındaysa 16-17 insan adet günün
Doğru sat den 14 gün önce oluo hamile kalabileceğim dönemde bu sefer 26 Mart 4Nisan arası cıkıo delırcez sanırım ilişki sırasında çok akıntımda vardı o neydi ki acaba bide sende oluomu adetten hemen sonra beyaz akıntı normalmi bende olmazdı

Ben geçen ay hamile kaldım herhalde düşüncesinin nirvanasındaydım.Adetim 1 hafta geçmişti ve şimdiki hesaplamalarıma göre o adetimden tam 14 gün önce ovulasyon testinde pozitifi görmüştüm.Ama o zamanlar onu düşünmeden adetim gecikti deyip kendimi hamile ilan etmiştim.Mide bulantısı göğüs uclarında koyulaşma kasıklarda batma vs vs...Neden öyle oldu acaba diye düşünürken mevsimsel değişiklikten olduğunun kanısına vardım.

Ama senin üzerinden baya geçmiş idrarda test yaparsan belli olur.az önce belli olmaz dedim ya tarihleri karıştırmışım

İdrar testi sonuç verir yani dimi artık bende acaba psikolojikmı diorum ama adetim ilk defa böyle oldu pıhtısız ve lekelenme yani az miktarda pembemsı böle oluncada şüphelendım acaba üstünemı gördüm die

Aaaaa sen hamılemısın

Varsa yarın yapta bizde haberdar et eğer 3 nisanda olduysa 14 gün geçmiş idrara geçmiştir büyük ihtimalle

Hadi inşallah rabbim hayırlısını versin
Çok geçmiş olsun cnm benim
Bnde psikolojik olmasından korkuyorum ama kafamı kucaklayan kanamanın o şekil olması normal adet gibi hiç yoğun değildi bide beyaz akıntım kurcalıyor kafamı artık testle ogrencez

İnşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz.

Kızlar benim durumum çok karışık geçen ay adete 1 hafta kala filan ilişki oldu bu sürede hamile kalinabiliyonus sanırım 5 inde adet olmam lazımdi sadece pembe leke geldi bir sefer birdaha gelmedi ogunden beride şu belirtileri yaşıyorum

Sol kasık ta ve belde sürekli hissedilen bir ağrı
Gogusler de büyüme yanma hissi
Yoğun bazen beyaz bazen şeffaf kokusuz akıntı
Grip olmuscasina halsizlik vücut ağrısı

Geç dollenme olmuş olsa idrarda ne zaman pozitifi gorebilirim bugün 13.gün gecikmede dün yaptım tek çizgi çıktı erkenmı yoksa gebelik kesin yokmu cvp verirseniz çok sevinirim

Selam kızlar ben yeni üye oldum ama çok uzun bir süredir sürekli yazdıklarınızı okur ve uygularım. Hepinizin yüreğinize sağlık. Ben 1 yıldır evliyim, evlendiğimizden beri çocuk istiyoruz ama hala nasip olmadı doktora gittim herhangi birşey yok herşey normal ama olmuyor Rabbime şükürler olsun hiç şikayet etmedim halimden ama sadece duaya ihtiyacım var ne olur bu mübarek günlerin hatrına benide dualarınızdan eksik etmeyin sadece beni değil tüm isteyenleride duanıza katın. Allah razı olsun şimdiden..

Adet gecikelimi 13 gün oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…